You are currently viewing Kurs grafiki komputerowej Warszawa CENA

Kurs grafiki komputerowej Warszawa CENA

Rynek krajowy kursów z grafiki komputerowej proponuje wiele kursów graficznych. Zróżnicowanych pod względem zakresu materiału, godzin, terminów, trybów, lokalizacji, a przede wszystkim ceny. Warszawa jest najbogatszym rynkiem w tym kryterium. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom i zaproponować specjalne szkolenia w atrakcyjnych cenach. Nie tracąc przy tym ich jakości i przystępności. Program specjalnych kursów dla miasta stołecznego pod szyldem „Kurs grafiki komputerowej Warszawa CENA” jest dostosowany do Państwa możliwości finansowych, a jednocześnie zachowuje ukierunkowanie na systematyczną i miłą prace z kursantem.

Kurs grafiki komputerowej Warszawa CENA to najnowsze wersje najpopularniejszych programów do tworzenia i edycji grafiki wektorowej, w tym Corel DRAW. Proponujemy również programy z pakietu marki Adobe. Kurs grafiki komputerowej Warszawa CENA stworzone zostały specjalnie z myślą o tych, którzy chcą poprawić lub zbudować jakość swojej pracy z CorelDRAW i innymi programami graficznymi, nie rujnując pryz tym swoich budżetów… lub budżetu pracodawcy. Z doświadczenia wiemy, że Warszawski rynek pracy i samorealizacji to ten najrozleglejszy w kraju. To handlowo-usługowe serce kraju, a więc najszerszy wachlarz możliwości i wymagań. Grafika komputerowa w dzisiejszych czasach jest podstawą tworzenia materiałów reklamowych i handlu. Jak również kreatywne i rozwijające hobby i relaks, czy kreatywne organizowanie czasu dzieciom. Poza omówieniem funkcji i narzędzi programów graficznych w zakresie danych poziomów szkoleń graficznych nasi instruktorzy przedstawią Państwu  również techniki rysunku i podstawy fotografii. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych rysowników, my umożliwmy poprawne wykonywanie grafik, które będą cieszyły oko. A wszystko to w cenie przystępnej i dostosowanej do Państwa możliwości i umiejętności. Uwzględniamy najnowsze wersje programów graficznych, jak i starsze. Prowadzimy kursy z różnego zakresu materiału: od podstawowego, przez techniki dla grafików, po kursy dla przyszłych fotografów z podstawami kompozycji.

Kurs grafiki komputerowej Warszawa CENA to między innymi:Kurs grafiki komputerowej Warszawa CENA

 • Kompetentni instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
 • Szkolenia z różnych wersji od X7, do 2017 i 2018, a jeśli trzeba również Corel 9
 • Kursy jedno i kilkudniowe.
 • Warszawie i największych miastach Polski, np. KrakówRadom.
 • Materiał i cena dopasowanie do Państwa potrzeb i możliwości
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo i wieczorami.
 • Bezstresowa atmosfera.
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza utrwalana praktycznymi ćwiczeniami.
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online.
 • 3 poziomy zaawansowania kursupodstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany.
 • Uwzględnienie kwestii interesujących kursanta.
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
 • Szkolenia w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz