You are currently viewing Kurs CorelDRAW materiały reklamowe

Kurs CorelDRAW materiały reklamowe

Reklama jest specyficznym działem grafiki. Reklama jako środek przekazu kumulowanej informacji skierowanej do szerokiego grona jest bardzo wrażliwy na wady i niedociągnięcia. A to są najczęściej powtarzane błędy w wyniku samodzielnej nauki. Zatem zapraszamy na kursy pod okiem doświadczonego instruktora. Szkolenia graficzne prowadzimy w miłej atmosferze. Bez względu na poziom zaawansowania przeprowadzimy Państwa przez Kurs Coreldraw materiały reklamowe krok po krokuProponujemy konkurencyjną na rynku ofertę szkoleń graficznych (również z Illustratora, InDesigna, Photoshopa, AutoCADa i innych) ukierunkowanych na projektowanie materiałów reklamowych. Szkolimy z zachowaniem wysokiej jakości, profesjonalizmu, w dogodnych terminach i lokalizacjach. Kursy ukończone pomyślnie zwieńczone są wydaniem certyfikatu.

DLACZEGO NASZ Kurs CorelDRAW materiały reklamowe?

W reklamie wymagane jest odważne działanie, z precyzją a zarazem z rozmachem, oryginalnością i perfekcją techniczną. Nierzadko jest tylko jedna okazja na trafienie do odbiorcy i wywołanie pozytywnego wrażenia. Równie ważna jest tu estetyka i inwencja twórcza. To wszystko i wiele innych przydatnych umiejętności pokażą Państwu nasi instruktorzy. W programie kursu znajdzie się między innymi optymalizacja, automatyzacja, kadrowanie, harmonia kolorystyczna i równowaga obrazu oraz wprowadzenie w różne techniki rysunku i tworzenie wzorów szat graficznych, tworzenie ulotek, banerów, wizytówek itp. Brak zmysłu artystycznego nie stanowi przeszkody – nauczymy Państwa podstaw poprawnej kompozycji.

Naszymi atutami są:

 • Kompetentni instruktorzy z bogatym doświadczeniem      
 • Szkolenia z wersji X6 i nowszych, w różnych wersjach językowych
 • Kursy jedno i kilkudniowe. W Warszawie i największych miastach Polski, np. Łódź, Radom.
 • Dopasowanie do wymagań. Na podstawie rozmowy dobieramy odpowiedni program.
 • Elastyczność lokalizacyjna, czasowa i terminowa. Szkolenia również popołudniami i weekendowo.
 • Miła i bezstresowa atmosfera.
 • Nauka kompleksowa, rozpoczynana wstępem o programie, aby kursant wiedział skąd wzięło się to czego używa i gdzie szukać wsparcia, np. nowych szablonów.
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, utrwalana praktycznymi przykładami i ćwiczeniami.
 • Szkolenia dla kursantów indywidualnych i różnej wielkości grup. Szkolimy również online.
 • 3 poziomy zaawansowania: podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany. Wszystkie z możliwością uwzględnienia konkretnych kwestii interesujących kursanta.
 • Czas trwania szkolenia ustalany zgodnie z Państwa możliwościami i wymaganiami.
 • Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach.

Użytkowników początkujących zapraszamy na kursy z Corela dla początkujących.
Zachęcamy do uczestnictwa w kursach dedykowanych np. techniki dla grafików.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz