You are currently viewing Szkolenie Corel Warszawa

Szkolenie Corel Warszawa

Szkolenie Corel Warszawa

Corel to jeden produkt, w skład którego wchodzi kilka pakietów graficznych. Jest najważniejszym programem kanadyjskiej firmy Corel Corporation. Stworzony został do profesjonalnej pracy z grafiką, do jej tworzenia i edycji, a także wydruku. Szkolenie Corel Warszawa to szkolenie, które powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą lub muszą, powinni lub wydaje Im się, że byłoby dobrze opanować Corela.

Uczymy jak w pełni poprawie i sprawnie poruszać się po Corelu, wykorzystując wszystkie jego możliwości.

Szkolenie Corel Warszawa – stopnie zaawansowania.

  1. Pierwszy stopień to poziom podstawowy, który wprowadza do programu, pokazuje podstawowe narzędzia i opcje, zapoznaje z funkcjonalnościami i możliwościami Corela. Chcemy, aby każdy, kto kończy poziom podstawowy potrafił stworzyć swój własny projekt i samodzielnie oraz pewnie poruszał się po programie.
  2. Drugi stopień to poziom średnio-zaawansowany, dedykowany dla użytkowników Corela, którzy znają już program. Dla takich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w kierunku profesjonalizmu.
  3. Trzeci stopień to poziom zaawansowany, który ugruntowuje wiedzę i umiejętności, pokazuje jak realnie skrócić czas pracy, zapoznaje z nowościami i ciekawostkami programu.

Aby zweryfikować poziom zaawansowania kursantów przez rozpoczęciem szkolenia organizujemy test lub wspólną pracę w programie, tak by poznać wszystkie możliwości uczestników.

Szkolenie Corel Warszawa – różne formy organizacji

  1. Szkolenie dla jednej osoby.
  2. Małe grupy. Dla kilku osób.
  3. Duże grupy. Dla kilkunastu osób.
  4. Bardzo duże grupy/wykłady. Dla kilkudziesięciu osób.
  5. Szkolenie zdalne przy wykorzystaniu połączenia internetowego i współdzielenia pulpitu z osobą prowadzącą kurs.

Absolwenci naszych szkoleń dostają świadectwo ukończenia.

Szkolenia organizujemy dla firm i osób prywatnych.

Jesteśmy profesjonalną firmą pasjonatów, którzy mają wiele lat doświadczenia w prowadzeniu eksperckich kursów i szkoleń.

Stawiamy na jakość i dobrą atmosferę, podczas której nauka jest przyjemnością, a nowe wyzwania nie stanowią żadnego problemu.

Miejsce i czas trwania szkolenia ustalany jest przed rozpoczęciem. Organizujemy szkolenia w firmach, także na wyjazdach, w dowolnej lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz