You are currently viewing Szkolenia Corel Warszawa

Szkolenia Corel Warszawa

Szkolenia Corel Warszawa

Szkolenia Corel Warszawa to profesjonalne szkolenia, na każdym poziomie zaawansowania, dobrane indywidualnie do każdego z uczestników, profesjonalne i wyjątkowo ciekawe, cykliczne spotkania na których odkrywamy pełnię możliwości pakietu Corel.

Jako jedyni w Warszawie stawiamy na pozytywną atmosferę, dzięki której nauka z nami to sama przyjemność. Nic jak dobra atmosfera nie wpływa na skuteczność nauki.

Sprawdźcie sami.

Jeśli nie znasz Corela, nigdy nie miałeś z nim styczności, a chciałbyś poznać profesjonalny program do tworzenia i edycji grafik – poziom podstawowy Szkolenia Corel Warszawa jest dla Ciebie. Rozpoczniemy od instalacji programu, przeprowadzimy Cię przez podstawowe funkcje i narzędzia, nauczymy jak samodzielnie korzystać z programu i wykonamy wspólnie ciekawy projekt, żebyś mógł zobaczyć efekt swojej pracy i nowych umiejętności.

Jeśli znasz Corela, choć wyłącznie na własne potrzeby i chciałbyś wiedzieć i umieć więcej – poziom średnio-zaawansowany jest dla Ciebie. Pokażemy jak sprawnie i w pełni wykorzystywać Corela, odkryjemy przed Tobą jego tajniki, nauczymy korzystać tak, jak będzie wymagał tego każdy Twój przyszły projekt.

Jeśli Corel nie ma dla Ciebie tajemnic, a chcesz poznać nowości, skrócić czas pracy, poznać niestandardowe opcje Corela – poziom zaawansowany to to, czego Ci potrzeba. Usystematyzujemy całą wiedzę i umiejętności, przypomnimy wszystko od A do Z.

Jeśli nie wiesz który z poziomów najbardziej do Ciebie pasuje – proponujemy wspólną pracę w Corelu, projekt lub quiz, dzięki czemu znajdziemy coś specjalnie dla Ciebie.

Nasze szkolenia odbywają się w różnych formach

  • Indywidualnie – „uczeń – nauczyciel”
  • W małych grupach – dla kilku osób
  • W dużych grupach – kilkanaście osób
  • W bardzo dużych grupach/ wykład – dla kilkudziesięciu uczestników
  • Online – zdalne szkolenie przy połączeniu internetowym i współdzieleniu pulpitu.

Każdy, kto ukończy nasze szkolenie otrzymuje świadectwo ukończenia, które jest profesjonalnym certyfikatem.

Szkolenia organizujemy dla firm i osób prywatnych.

Zadzwoń lub napisz, znajdziemy sposób jak opanować Corela.

Dajemy gwarancję skuteczności, przekonaj się sam.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz