Szkolenie Corel Draw - różne formy

Szkolenie Corel Draw – różne formy to cykl specjalistycznych szkoleń, które łączą wiedzę teoretyczną z praktyczną. Zależy nam, aby uczestnicy naszych szkoleń odnosili sukcesy w swoich branżach i pasjach, dlatego też stawiamy na profesjonalizm i przyjazną atmosferę, ponieważ wiemy, że tylko w takich warunkach nauka staje się przyjemnością.

Szkolenie Corel Draw – różne formy powstało z myślą o grafikach, projektantach różnych branż, o pasjonatach i miłośnikach grafiki komputerowej, a także o studentach i uczniach. Szkolenie Corel Draw – różne poziomy jest dla wszystkich, którzy cenią rozwój i chcą wiedzieć i umieć jeszcze więcej.

Firmy szkoleniowe COREL Wrocław
Gdzie szybko nauczyć się Corel DRAW

Szkolenie Corel Draw - różne formy:

  • Szkolenie zorganizowane dla jednego uczestnika, w relacji „uczeń-nauczyciel”, co przynosi bardzo dużą efektywność nauki.
  • W małych grupach. Szkolenie dla kilku uczestników, znajomych lub współpracowników.
  • W dużych grupach. Szkolenie dedykowane kilkunastu uczestnikom.
  • W bardzo dużych grupach./forma wykładu. Szkolenie dla kilkudziesięciu uczestników. Przeznaczone dla firm i instytucji
  • Zdalna forma szkolenia. Uczestnik łączy się z osobą prowadzącą szkolenie, współdzielą pulpity, dzięki czemu forma ta jest bardzo wygodna i efektywna.

Jeśli interesuje Państwa inna forma szkolenia – zachęcamy do kontaktu.

Organizujemy szkolenia wyjazdowe, co sprzyja integracji firmy. Szkolenia prowadzimy u nas w firmie, a także w biurach klienta.

Szkolenie Corel Draw - różne formy organizujemy na trzech poziomach zaawansowania:

  • Poziom pierwszy – podstawowy. Dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Corel Draw. Zaznajamiamy z programem, uczymy pewności i swobody działania, pokazujemy podstawowe narzędzia i opcje. Tak aby na tym poziomie absolwent tego kursu mógł w pełni samodzielnie pracować
  • Poziom drugi – średnio-zaawansowany. Dla użytkowników Corel Draw, którzy posiadają już swoje doświadczenia z programem i chcą się rozwijać. Zyskać nową wiedzę i umiejętności. Szkolenie to utrwala posiadaną wiedzę, wprowadza na bardziej zaawansowany poziom i przygotowuje do pracy na poziomie zaawansowanym.
  • Poziom trzeci – zaawansowany. Dla profesjonalistów. Dla biegłych i pewnych użytkowników programu, którzy chcą poznać wszystkie tajniki Corel Draw i zoptymalizować swój czas pracy.
Corel draw kurs dla zaawansowanych Obraz źródłowy w CorelDRAW

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl