Kurs Corel Draw Indywidualny

Kurs Corel Draw Indywidualny powstał z myślą o wszystkich z Was, którzy chcecie nauczyć się Corel, poznać go bardziej profesjonalnie lub doskonalić swoje umiejętności i rozpocząć w pełni zaawansowaną pracę.

Nasza oferta skierowana jest do firm, freelancerów, studentów, uczniów, grafików profesjonalistów i amatorów, dla miłośników i wszystkich, których interesuje praca z grafiką.

Kurs Corel Indywidualny jest także odpowiedzią na ograniczenia czasowe naszych klientów, powstał z myślą o Tych, którzy chcą się rozwijać i doskonalić, a wciąż brakuje Im na to czasu. Nie czekaj, sprawdź co przygotowaliśmy.

Kurs Corel Draw indywidualny organizowany jest na trzech poziomach zaawansowania

  1. Poziom podstawowy. Dla nowych użytkowników Corela, którzy chcą poznać program. Kurs zorganizowany jest tak, aby każdy uczestnik zapoznał się z programem i mógł w pełni samodzielnie i swobodnie poruszać się w podstawowym środowisku Corela
  2. Poziom średnio-zaawansowany. Dla użytkowników Corela, którzy znają program i chcą rozwijać swoje umiejętności i zgłębiać wiedzę. Ukończenie kursu na tym poziomie przygotowuje do nauki zaawansowanych możliwości programu.
  3. Poziom zaawansowany. Dla swobodnych i biegłych użytkowników Corela, którzy chcą profesjonalnie wykorzystywać możliwości programu. Kurs zorganizowany jest tak, aby każdy uczestnik poznał wszystkie narzędzia i możliwości Corela, zoptymalizował czas pracy, poznał niestandardowe rozwiązania jakie daje Corel, a także przygotował się na nowości, jakie szykuje firma.

W naszej ofercie znajduje się także kurs Corel Draw Indywidualny ONLINE. Możliwość odbycia zdalnego kursu, dzięki połączeniu internetowemu, przy współdzieleniu pulpitu kursanta z osobą prowadzącą kurs. Jest to bardzo wygodna i efektywna forma kursu.

Na naszych kursach stawiamy na praktykę, na każdym z poziomów zaawansowania uczestnicy tworzą swoje własne projekty, tak aby obserwować swoje umiejętności, nowe rozwiązania i nabywać cennej praktyki i biegłości w pracy.

Kursy organizujemy dla firm i osób prywatnych. W języku polskim lub angielskim.

Mamy wiele lat doświadczenia w prowadzeniu kursów i wiemy jak sprawić, by nauka stała się dla wszystkich przyjemnością. Dajemy gwarancję sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl