Kurs Corel Draw Warszawa i inne lokalizacje

Kurs Corel Draw Warszawa i inne lokalizacje, oferta, której nie możesz przeoczyć, specjalnie dla Ciebie.

Corel Draw to jeden z najpopularniejszych programów graficznych, dla wszystkich, którzy pracują, posługują się lub bawią grafiką komputerową.  Kurs Corel Draw Warszawa i inne lokalizacje to kurs przygotowany z myślą o wszystkich Tych, którzy chcą poznać Corel Draw, doskonalić swoje umiejętności w programie, a także wszystkich, którzy chcą w pełni profesjonalnie pracować w Corel Draw. Nie czekaj, ta oferta jest dla Ciebie.

Nasz Kurs jest realizowany w całej Polsce, a w formie online także w dowolnym miejscu na świecie.

Kursy Corel DRAW Łódź
Kursy CorelDRAW Bydgoszcz

Poziomy zaawansowania:

  • Poziom indywidualny. Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Corel Draw. Nie mają doświadczenia i nie znają programu. Uczymy od A do Z. Każdy absolwent tego poziomu zaawansowania opanowuje samodzielne działania w programie na poziomie podstawowym.
  • Poziom średnio-zaawansowany. Dla wszystkich, którzy mają już swoje doświadczenia z Corel Draw i chcą rozwijać umiejętności, poznawać bardziej zaawansowane możliwości programu. Absolwenci tego poziomu kursów są gotowi na naukę profesjonalnych rozwiązań programu.
  • Poziom zaawansowany. Dla wszystkich, którzy chcą zostać profesjonalistami. Uczestnicy tego poziomu zaawansowania poznają wszystkie możliwości programu, także te niestandardowe, optymalizują swój czas pracy i gotowi są na nowości.

Poziomy zaawansowania uczestników kursu są weryfikowane przed rozpoczęciem kursu, organizowane są spotkania, quizy, inne sposoby, tak aby móc sprawdzić wiedzę i umiejętności każdego uczestnika. Chcemy, aby program kursu był jak najlepiej dostosowany do kursantów.

Kurs organizujemy w różnych formach:

  • Indywidualnie – dla jednego kursanta.
  • W małych grupach – dla kilku kursantów.
  • W dużych grupach – dla kilkunastu kursantów.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu – dla kilkudziesięciu kursantów.
  • Zdalna forma kursu.
Kursy CorelDRAW

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów, wiemy jak nauczyć Państwa Corela na każdym poziomie zaawansowania.

Miejsce organizacji kursu pozostaje do uzgodnienia. Organizujemy także kursy wyjazdowe.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl