Kurs Corel Draw – konsultacje

Kurs Corel Draw – konsultacje dla wszystkich branż wykorzystujących program Corel Draw, dla studentów, grafików profesjonalistów i amatorów. Coś się stało? Nie wiesz jak rozwiązać swój problem? Projekt czeka a czas ucieka? Kurs Corel Draw – konsultacje są dla Ciebie.

Oferujemy Państwu cykl profesjonalnych kursów Corel Draw na wszystkich poziomach zaawansowania, w różnych formach, w języku polskim i angielskim. Więcej? Zadzwoń lub napisz, na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizujemy się w kursach i szkoleniach z zakresu programów i aplikacji eksperckich. Nasi klienci to projektanci, graficy, inżynierowie, architekci i wielu wielu innych, którzy przekonali się, że Kurs Corel Draw – konsultacje ułatwiają i ulepszają życie.

Prowadzimy również konsultacje telefoniczne, mailowe, indywidualne i grupowe dla wszystkich.

Kurs Corel Draw – konsultacje powstały jako odpowiedź na wymagający i pędzący rynek wielu branż. Chcemy stanowić dla Państwa wsparcie i rozwój.

Nasze kursy organizujemy na trzech poziomach zaawansowania

  1. Poziom podstawowy, ma charakter wstępny, przeznaczony jest dla nowych użytkowników Corela. Uczestnicy tego poziomu kursu rozpoczynają swoją przygodę z programem, uczą się podstawowych narzędzi i opcji, tak aby w pełni samodzielnie poruszać się po Corelu na poziomie podstawowym.
  2. Poziom średnio-zaawansowany, to kontynuacja poziomu podstawowego, ma charakter rozszerzenia umiejętności i wiedzy w kierunku bardziej zaawansowanym, tak aby każdy uczestnik kursu był gotowy na naukę profesjonalnych możliwości, jakie daje program.
  3. Poziom zaawansowany, przeznaczony dla Tych z Państwa, którzy chcecie profesjonalnie pracować w programie, znać wszystkie możliwości, również te niestandardowe, zoptymalizować czas pracy, a także przygotować się na nowości.

Kurs Corel Draw – konsultacje organizujemy indywidualnie, w małych, średnich i dużych grupach, a także online.

Każdy absolwent naszego kursu otrzymuje certyfikat ukończenia.

Kursy prowadzone są dla firm i osób prywatnych, w jeżyku polskim i angielskim.

Organizujemy również kursy zgodnie z Państwa potrzebami, tj. z wybranej partii programu, wykorzystując przykłady z codziennej pracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl