Grupowe kursy Corel Draw

Grupowe kursy Corel Draw powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą oszczędzać pieniądze, rozwijać się i szukać nowych rozwiązań. Znamy dynamiczne rynki pracy, które stawiają przed nami wszystkimi wciąż to nowe wyzwania, oczekując nowych umiejętności, niespodzianek i profesjonalnych umiejętności. Z pewnością znajomość programu Corel Draw zalicza się do tego umiejętności.

Grupowe kursy Corel Draw są ofertą, która skrojona jest na każdą kieszeń. Wiemy jak nauczyć Was Corel Draw, wiemy jak doskonalić Wasze umiejętności i wiemy jak nauczyć Was być profesjonalistami. Dlatego nie czekajcie – zbierzcie swoją grupę i odnajdziemy wspólnie odpowiedni dla Was poziom nauki. Dajemy gwarancję sukcesu.

Grupowe kursy Corel Draw przygotowaliśmy dla Was w trzech poziomach zaawansowania:

  1. Poziom podstawowy. Stanowi wprowadzenie do programu. Chcemy zapoznać Was z Corelem, nauczyć swobodnego poruszania się w środowisku programu na poziomie podstawowym, tak abyście byli gotowi sięgać po bardziej zaawansowane rozwiązania.
  2. Poziom średnio zaawansowany. To poziom dla wszystkich, którzy mają już swoje doświadczenia w Corelu i chcą rozwijać swoje umiejętności, poznawać bardziej zaawansowane możliwości programu i być gotowi na kolejny etap szkolenia.
  3. Poziom zaawansowany. Szkolenie dla profesjonalistów. Uczestnicy tego poziomu swobodnie i biegle poruszają się po Corelu, znają jego możliwości i chcą zostać ekspertami. Uczestnicy tego poziomu poznają Corela z każdej strony, zoptymalizują czas pracy, a przede wszystkim będą gotowi na nowości i będą znali niestandardowe możliwości programu.

Aby każdy uczestnik naszego kursu czuł się dobrze, przyswajał wiedzę zgodnie ze swoimi możliwościami przed rozpoczęciem kursu organizujemy spotkanie, na którym z każdy z Was omawiamy program, wspólnie działamy, organizujemy quiz. Wówczas wiemy jak dostosować program kursu.

Możemy również zorganizować kurs tak, aby wykorzystywać przykłady z Waszej codziennej pracy.

Grupowe kursy Corel Draw organizujemy dla

  • Małych grup – kilku uczestników
  • Dużych grup – kilkunastu uczestników
  • Bardzo dużych grup/ wykład – kilkudziesięciu uczestników

Każdy, kto skończy kurs otrzymuje certyfikat ukończenia

Kursy organizujemy dla firm i osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl