Corel Draw - rózne poziomy

Corel Draw – różne poziomy to szkolenie, które przygotowaliśmy z myślą o różnych potrzebach naszych klientów. Wiemy jak wymagający i dynamiczny jest rynek, jakie stawia przed każdym z nas wyzwania, dlatego wiemy również jak ważną rolę odgrywają dodatkowe umiejętności, poszerzanie swoich zdolności, a przede wszystkim rozwój.

Corel Draw – różne poziomy to profesjonalne szkolenie dla wszystkich, którzy chcą profesjonalnie i swobodnie pracować w programie graficznym.

Nauka Corela
Kurs grafika Warszawa

Nasze szkolenia mają trzy poziomy zaawansowania:

  • Poziom podstawowy, ma charakter wstępny. Dedykowane jest wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Corelem. Szkolenie przewiduje wprowadzenie do programu, poznanie podstawowych narzędzi i opcji, tak aby każdy uczestnik mógł z nich korzystać w pełni swobodnie.
  • Poziom średnio-zaawansowany, ma charakter doskonalący. Jest to szkolenie przygotowane dla użytkowników Corela, którzy posiadają już swoje doświadczenie w środowisku programu i chcą rozwijać swoje umiejętności i wiedzę ku profesjonalności. Uczestnicy tego szkolenia potrafią swobodnie i pewnie wykorzystywać zaawansowane możliwości Corela.
  • Poziom zaawansowany, ma charakter profesjonalny. Szkolenie przeznaczone dla pewnych i biegłych użytkowników Corela, którzy chcą zoptymalizować swój czas pracy, doskonalić swoje umiejętności, a przede wszystkim przygotować się na nowości i poznać niestandardowe rozwiązania programu.

Organizujemy również szkolenie Corel Draw – różne poziomy tak, aby móc doskonalić lub wprowadzać określone części programu, tak aby wykorzystywać przykłady z codziennej pracy uczestników szkolenia.

Aby jak najlepiej dostosować poziom zaawansowania do uczestników szkolenia przed rozpoczęciem  proponujemy spotkanie, wspólną pracę w Corelu lub krótki test.

Szkolenia Corel Draw Warszawa
Kurs Corel DRAW Olsztyn

Szkolenie Corel Draw – różne poziomy organizujemy w różnych formach:

  • Szkolenie przewidziane dla jednego uczestnika.
  • W małych grupach. Dla kilku uczestników.
  • W dużych grupach. Szkolenie dla kilkunastu osób.
  • W bardzo dużych grupach/wykład. Dla kilkudziesięciu uczestników
  • Zdalne szkolenie przy wykorzystaniu połączenia internetowego, współdzielimy pulpit z osobą szkoloną.

Na nasze szkolenia zapraszamy firmy i osoby prywatne.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem  w prowadzeniu szkoleń eksperckich.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl