Corel Draw zaawansowany

Corel Draw zaawansowany poziom nauki to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zostać ekspertami. Przygotowaliśmy dla Państwa cykl kursów i szkoleń, które pozwolą osiągnąć profesjonalizm, tak, abyście Państwo w pełni sprawnie i biegle potrafili wykorzystywać wszystkie narzędzia programu Corel Draw.

Corel Draw zaawansowany dedykowany jest wszystkim, którzy chcą się rozwijać, doskonalić i posiadać umiejętności eksperckie.

Corel Draw zaawansowany poziom nauki, program szkolenia:

 1. Zaawansowane techniki pracy
 2. Importowanie/eksportowanie dokumentów
 3. Współpraca CorelDraw z innymi programami graficznymi
 4. Techniki rysowania
 5. Oknami dokowane
 6. Teczka podręczna
 7. Profesjonalna praca z tekstem
 8. Automatyzacja zadań w CorelDraw
 9. Przygotowanie dokumentu do druku

Aby szkolenie Corel Draw zaawansowany program nauki przeprowadzić zgodnie z potrzebami każdego uczestnika przed rozpoczęciem szkolenia proponujemy spotkanie, na którym mamy okazję sprawdzić umiejętności i wiedzę osób szkolonych. W tym celu podejmujemy wspólne działania w Corelu, rozmawiamy, przeprowadzamy quizy.

Corel Draw poziom zaawansowany prowadzimy w następujących formach:

 • Wygodna i efektywna forma szkolenia przewidziana dla jednego uczestnika.
 • W małych grupach. Szkolenie dla kilku uczestników.
 • W dużych grupach. Szkolenie dla kilkunastu uczestników, najczęściej organizowane dla agencji promocyjnych, graficznych, etc.
 • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Szkolenie dla kilkudziesięciu uczestników, przeważnie realizowane w bardzo dużych firmach lub instytucjach.
 • Zdalna forma szkolenia, komfortowa i efektywna dzięki współdzieleniu pulpitu z osobą szkoloną.

Corel Draw poziom zaawansowany łączy wiedzę teoretyczną z praktyczną, chcemy, aby każdy uczestnik naszego szkolenia w pełni rozumiał podejmowane kroki, znał uzasadnienie a w przyszłości w pełni swobodnie i profesjonalnie potrafił tworzyć swoje projekty.

Nasze szkolenia organizujemy również zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, możemy dostosować program szkolenia do wybranej partii materiału, części programu, wykorzystując przykłady z codziennej pracy uczestników szkolenia.

Mamy wiele lat doświadczenia w prowadzeniu kursów eksperckich, w szczególności z programów graficznych i wiemy jak pokazać Państwu profesjonalne możliwości pracy, jak nauczyć zoptymalizowania czasu pracy i jak zaciekawić Państwa nowościami i niestandardowymi rozwiązaniami programu Corel Draw.

Nasze szkolenia organizujemy dla firm i osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl