Kontakt

Telefon

  • Grzegorz Sobótka - 603-377-273
  • Biuro - 22-350-74-32

E-mail

Adres

02-776 Warszawa

Ul. Indiry Gandhi 35 l. 16

Kurs Corel kontakt z nami ułatwi Ci pracę, zachęci nowych klientów, pozwoli na nowe wyzwania. Sprawdź sam. Twój kurs Corel kontakt – zadzwoń lub napisz.

Kurs Corel powstał dla wszystkich, którzy interesują się grafiką, tworzą, pracują, uczą się. Wiemy jak ciężko zaskoczyć szefa nowymi umiejętnościami, jak zainteresować przyszłego pracodawcę CV i jak przyciągnąć klientów, a przede wszystkim jak ciężko rozpocząć nową przygodę. Dlatego stworzyliśmy kurs Corel kontakt, tak aby każdy, kto tylko zechce mógł odkryć swój poziom Corela.

Kurs Corel kontakt – poziomy zaawansowania.

  1. Krok pierwszy – poziom podstawowy. Nauka od podstaw. Wprowadzenie, zaznajomienie i nauczenie pewności w pracy z Corelem i jego podstawowymi narzędziami, opcjami i możliwościami.
  2. Krok drugi – poziom średnio-zaawansowany. Kontynuacja poziomu podstawowego. Na tym poziomie rozszerzamy wiedzę i umiejętności podstawowe o bardziej zaawansowane możliwości programu, tak aby każdy uczestnik był gotowy do nauki profesjonalnych narzędzi i opcji Corela.
  3. Krok trzeci – poziom zaawansowany. Poziom dla profesjonalistów, którzy chcą w pełni wykorzystywać możliwości, jakie daje program, pracować biegle i optymalizować czas pracy.

Każdy uczestnik kurs Corel kontakt przed rozpoczęciem kursu spotyka się z osobą prowadzącą kurs w celu weryfikacji poziomu zaawansowania , chcemy tak przygotować materiał, aby wszyscy odnieśli swój sukces.

Nasze kursy organizujemy w następujących formach:

  • Kursant i osoba prowadząca kurs.
  • W małych grupach. Osoba prowadzącą kurs i kilku uczestników kursu.
  • W dużych grupach. Kilkunastu kursantów i osoba prowadząca kurs.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Kilkudziesięciu kursantów.
  • Zdalna forma szkolenia, kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs.

Stawiamy na ćwiczenia praktyczne, na każdym kursie, bez względu na poziom zaawansowania kursanci tworzą swoje projekty, tak aby obserwować postępy i doskonalić nowe umiejętności.

Nasze kursy organizujemy dla firm i osób prywatnych. W języku polskim i angielskim.

Absolwenci naszych kursów otrzymują certyfikat ukończenia.

Miejsce organizacji kursu jest do uzgodnienia, prowadzimy także kursy wyjazdowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu