Kurs Corel – oferta

Kurs Corel – oferta dla grafików amatorów i profesjonalistów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy cykl eksperckich kursów, na każdym poziomie zaawansowania, w różnych formach. Wiemy jak niezbędnym programem jest Corel, dlatego chcemy doskonalić Państwa umiejętności, wpierać rozwój i sukcesy.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy trzy poziomy zaawansowania Kurs Corel – oferta:

  1. Poziom podstawowy, wprowadzający w świat Corela. Jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Corelem. Kurs na poziomie podstawowym przygotowany jest tak, aby każdy uczestnik poznał program, zyskał pewność i swobodę w wykorzystywaniu podstawowych możliwości Corela.
  2. Poziom średnio-zaawansowany, rozwijający umiejętności, poszerzający wiedzę z zakresu programu. Poziom ten przeznaczony jest dla osób, które mają już swoje doświadczenia w środowisku programu, chcą poznawać bardziej zaawansowane możliwości Corela, a przede wszystkim przygotować się na profesjonalną pracę w programie.
  3. Poziom zaawansowany, dla profesjonalistów. Kurs przeznaczony dla biegłych i pewnych użytkowników Corela, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na profesjonalnym poziomie, odkrywać niestandardowe możliwości programu, optymalizować czas pracy i przygotować się na nowości.

Kurs Corel – oferta wyróżnia na rynku indywidualne podejście do kursanta, dlatego przed rozpoczęciem kursu każdy uczestnik spotyka się z osobą prowadzącą kurs w celu weryfikacji poziomu zaawansowania, znajomości programu. Chcemy, aby każdy kursant wyniósł jak najwięcej dla siebie z naszych kursów. Dlatego organizujemy wspólną pracę w Corelu, krótki quiz lub inną formę rozmowy, by móc dopasować program kursu.

Nasze kursy organizujemy w poniższych formach:

  1. Dla jednego kursanta.
  2. W małych grupach. Dla kilku kursantów.
  3. W dużych grupach. Dla kilkunastu kursantów.
  4. W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dla kilkudziesięciu kursantów.
  5. Zdalny kurs.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, nasze kursy organizujemy dla firm i osób prywatnych, kursy prowadzone są w języku polskim i angielskim.

Kurs Corel – oferta najlepsza na rynku sprawi, że zaskoczysz szefa, ułatwisz sobie pracę i poczujesz się lepiej.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl