You are currently viewing Szkolenie z Corela Warszawa

Szkolenie z Corela Warszawa

Szkolenie z Corela Warszawa

Szkolenie z Corela Warszawa to cykl profesjonalnych szkoleń na wszystkich poziomach zaawansowania, w przeróżnych formach, w dowolnych miejscach tak aby każdy z Was mógł opanować indywidualnie tworzenie i edycję grafiki w programie Corel.

Szkolenie z Corela Warszawa powstało z myślą o wymogach, jakie są stawiane przez rynek pracy i wszystkie inne rynki w Warszawie. Wiemy, że to najbardziej specyficzny rynek w Polsce, na pewno najbardziej dynamiczny. Dlatego chcemy Was pomóc doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się, zdobywać nowe możliwości, zaskakiwać pracodawców i podnosić swoje kwalifikacje.

Szkolenie z Corela Warszawa jest organizowane na trzech poziomach zaawansowania.

Wprowadzenie do programu nosi nazwę szkolenia podstawowego. Każdego z Was możemy wprowadzić w środowisko Corela, zapoznać z programem i pokazać jak pracuje się z grafikami. Wszyscy, którzy ukończą ten poziom zaawansowania szkolenia są gotowi na sprawną pracę z wykorzystaniem podstawowych możliwości programu.

Dla użytkowników Corela, którzy posiadają już swoje doświadczenia z programem mamy szkolenie na poziomie średnio-zaawansowanym. Program przygotowany jest tak, aby każdy uczestnik szkolenia mógł opanować w pełni posiadaną już wiedzę, usystematyzować ją, nabrać pewności, nauczyć się bardziej zaawansowanych możliwości programu. A przede wszystkim być gotowym na naukę pełnej i profesjonalnej obsługi Corela.

Biegli i pewni użytkownicy Corela mają u nas szkolenie zaawansowane. Przygotowujące na poziom profesjonalny w środowisku Corela. Systematyzujemy wiedzę i doświadczenia, optymalizujemy czas pracy, wprowadzamy poziom profesjonalisty, tak aby każdy uczestnik tego poziomu zaawansowania mógł w pełni sprawnie wykorzystywać środowisko Corel, także we współpracy z innymi programami.

W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać, a przede wszystkim zobaczyć co i jak potraficie..

Szkolenie z Corela Warszawa organizujemy w poniższych formach

  1. Małe grupy – kilka osób
  2. Duże grupy – kilkunastu uczestników
  3. Bardzo duże grupy/wygład – kilkudziesięciu uczestników
  4. Online – zdalna forma szkolenia

Nasze szkolenia realizujemy dla firm i osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz