You are currently viewing Kursy Coreldraw Warszawa

Kursy Coreldraw Warszawa

Kursy Coreldraw Warszawa

Kursy Coreldraw Warszawa zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy interesują się tworzeniem i edycją grafiki.

Obserwujemy warszawskie rynki, najbardziej dynamiczne rynki pracy dużych i średnich firm, jesteśmy na bieżąco z potrzebami freelancerów i zleceniodawców, widzimy jak ważne i potrzebne jest zdobywanie nowych umiejętności, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, rozwój i poszerzanie swoich horyzontów. Dlatego proponujemy Państwu profesjonalne kursy Coreldraw Warszawa. Tak abyście mogli Państwo opanować potrzebny i ciekawy program, który pozwoli na efektywną pracę.

Kursy Coreldraw Warszawa podzielone są na trzy poziomy zaawansowania.

  • Poziom pierwszy to poziom podstawowy. Wprowadza nowego użytkownika programu do środowiska Corel, oswaja i uczy podstawowych narzędzi i opcji programu. Absolwenci tego kursu sprawnie i samodzielnie poruszając się w Corelu na poziomie podstawowym.
  • Poziom drugi to poziom średnio-zaawansowany. Dedykowany jest dla użytkowników Corela, którzy znają program i mają pewne doświadczenia w pracy. Poziom ten ugruntowuje posiadaną już wiedzę i umiejętności, uczy bardziej zaawansowanych możliwości programu i przygotowuje do kontynuowania nauki na poziomie zaawansowanym.
  • Poziom trzeci to poziom zaawansowany. Stworzony z myślą o biegłych użytkownikach Corela. Poziom ten systematyzuje wiedzę i umiejętności, optymalizuje czas pracy i uczy korzystania ze wszystkich narzędzi i opcji programu na poziomie zaawansowanym. Absolwenci tego poziomu kursu to profesjonaliści.

Aby dostosować program kursy do Państwa indywidualnych umiejętności przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym mamy okazję się poznać, podjąć kilka działań w programie, tak abyśmy mogli zweryfikować posiadaną przez Państwa wiedzę i umiejętności.

Kursy Coreldraw Warszawa organizujemy w poniższych formach:

  • Kurs przewidziany dla jednego uczestnika.
  • W małych grupach. Kurs dla kilku osób, przeznaczony dla małych firm, współpracowników lub grupy przyjaciół.
  • W dużych grupach. Kurs realizowany dla kilkunastu osób, adresowany do średnich firm.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Kurs dla kilkudziesięciu uczestników, stworzony dla dużych firm i instytucji.
  • Zdalna forma kursu realizowana przy połączeniu internetowym i współdzieleniu pulpitu uczestnika kursu z osobą prowadzącą.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz