You are currently viewing Szkolenie Corel cena

Szkolenie Corel cena

Szkolenie Corel cena

Szkolenie Corel cena dla Ciebie.

Szkolenie Corel cena dla Ciebie. Stworzyliśmy cykl profesjonalnych szkoleń, na każdym poziomie zaawansowania, w języku polskim i angielskim, w różnych formach, tak aby każdy z Was mógł nauczyć się Corela.

Dlaczego?

Corel to podstawowy program do tworzenia i edycji grafik, niezbędny w wielu branżach, wykorzystywany dzięki swojej uniwersalności do całego spektrum prac graficznych.

Szkolenie Corel cena dla Ciebie stworzyliśmy na trzech poziomach zaawansowania:

  1. Poziom podstawowy. Przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Corelem. Program szkolenia przewiduje wprowadzenie i zaznajomienie uczestnika z Corelem. Kończąc ten poziom szkolenia każdy uczestnik sprawnie i samodzielnie będzie potrafił pracować w Corelu na poziomie podstawowym.
  2. Poziom średnio-zaawansowany. Dedykowany użytkownikom Corela, którzy znają program. Celem tego poziomu szkolenia jest nauka bardziej zaawansowanych narzędzi i opcji programu. Absolwenci tego poziomu szkolenia są gotowi do kontynuowania nauki na poziomie zaawansowanym.
  3. Poziom zaawansowany. Adresowany do użytkowników Corela, którzy biegle poruszają się w programie. Celem tego szkolenia jest usystematyzowanie wiedzy i umiejętności, optymalizacja czasu pracy a także nauka Corela w jego profesjonalnych możliwościach. Kończący ten poziom szkolenia są profesjonalistami.

Szkolenie Corel cena dla Ciebie realizujemy w poniższych formach:

  1. Szkolenie dla jednego uczestnika.
  2. W małych grupach. Szkolenie dedykowane kilku osobom, dla małych firm, współpracowników lub grupy przyjaciół.
  3. W dużych grupach. Szkolenie realizowane dla kilkunastu osób, dla średnich firm.
  4. W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Szkolenie dla kilkudziesięciu uczestników, przeznaczone dla dużych firm lub instytucji.
  5. Zdalna forma szkolenia przy połączeniu internetowym i współdzieleniu ekranu uczestnika szkolenia z osobą prowadzącą szkolenie.

Nasze szkolenia prowadzimy dla firm i osób prywatnych, szkolimy studentów i uczniów.

Absolwenci naszych szkoleń otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

Jesteśmy dynamiczną firmą, specjalizującą się w szkoleniach eksperckich programów graficznych.

Szkolenia realizujemy zgodnie z wolą klienta w wyznaczonym miejscu. Dysponujemy własnymi powierzchniami szkoleniowymi, a także możemy dojechać w wyznaczone miejsce.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz