You are currently viewing Kurs Corel Draw Warszawa

Kurs Corel Draw Warszawa

Kurs Corel Draw Warszawa – rozwiń swoją firmę

Kurs Corel Draw Warszawa – Dobry grafik w firmie to pracownik na wagę złota. Chociaż wydawałoby się, że takich specjalistów zatrudniają wyłącznie firmy marketingowe, tak naprawdę w każdym większym czy mniejszym przedsiębiorstwie, osoba z takimi umiejętnościami jest bardzo pomocna. Grafik nie tworzy wyłącznie obrazków reklamowych, ale też różnego typu infografiki, które są jednym z najlepszych sposobów na bezpośrednie dotarcie do klienta.

Programem, który znacznie ułatwia pracę grafika jest Corel Draw. Co istotne, nie jest on stworzony wyłącznie z myślą o zaawansowanych użytkownikach. Podstawy Corela może opanować każdy, a po dobrym szkoleniu, przed którym wiedza na temat programu była zerowa, można stać się specjalistą od grafiki. Oczywiście wiele zależy od naszej pomysłowości, ale nie da się ukryć, że taki program będzie bardzo pomocny w realizacji naszych planów.

W naszej ofercie znajdą Państwo kurs Corel Draw Warszawa na różnych poziomach. Zarówno, dla osób, które nie miały styczności z tym programem, jak i tych nieco doświadczonych. Organizujemy też szkolenia dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą poprawić efektywność pracy i poznać tajniki użytkowania Corela.

Kursy organizowane są w grupie lub indywidualnie. Ciekawą propozycją będzie na przykład przygotowanie szkolenia dla grupy grafików w większym przedsiębiorstwie. Dla osób, które prowadzą działalność jednoosobową lub pracują jako freelancerzy na umowy z różnymi firmami, doskonałą propozycją będzie szkolenie indywidulane. Taki tok nauki dopasowywany jest bezpośrednio do potrzeb kursanta. Z naszego doświadczenia wiemy, że takie zajęcia dają najlepsze efekty.

Jak można wykorzystać Corela?

Jak już wspomnieliśmy, jest to program do tworzenia grafiki. Wiemy jednak, że dla większości naszych kurantów ważne jest to, jak mogą tę wiedzę wykorzystać w swojej pracy. Przy użyciu Corela można stworzyć wyjątkowe logo, przygotować materiały reklamowe, wykonać infografiki. Poza tym ułatwia on obróbkę różnych publikacji, jakie przygotowuje się na stronę internetową czy fanpage. Nie da się w więc zaprzeczyć, że w dobie Internetu, gdzie pojęcie marketingu znacznie uległo zmianie, każdy sposób na zaistnienie na portalach społecznościowych jest metodą na podniesienie atrakcyjności firmy i jej większy rozwój.

Kurs Corel Draw Warszawa

Dodaj komentarz