You are currently viewing Kurs Coreldraw materiały reklamowe – zrób to sam

Kurs Coreldraw materiały reklamowe – zrób to sam

Kurs Coreldraw materiały reklamowe – zrób to sam

Kurs Coreldraw materiały reklamowe – zrób to sam: Reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji nie możemy wiele zdziałać. Tylko biznesy lokalne z wieloletnią tradycją nie potrzebują reklamy, aczkolwiek media, zwłaszcza social media i najnowsze trendy wymuszają na nas chociażby niewielkie ruchy marketingowe. Podstawową marketingu są wszelkie materiały reklamowe. Dobrze wykonane przyciągną klientów, sprawią, że nasza oferta będzie bardziej atrakcyjna.

Reklama nie musi być kosztowna

Myśląc marketing uważamy, że wiąże się to z dużymi kosztami, zwłaszcza wykonanie plakatów, ulotek czy grafik na strony internetowe. Owszem, profesjonalne usługi bywają kosztowne, ale posiadając pewne zdolności manualne i będąc osobą kreatywną, sami możemy stworzyć świetne grafiki. Jak to możliwe? Odpowiedzią jest Coreldraw. Jest to program służący do obróbki graficznej wektorowej. Z jego pomocą możesz wykonać nie tylko materiały reklamowe w małym formacie, jak ulotki czy plakaty, ale też wielkie  grafiki do wydruku wielkoformatowego. Corela można też wykorzystać do przygotowania wielu innych grafik. Jest on powszechnie stosowany w wielu firmach w Polsce i w innych krajach.

Zapisz się na kurs

Wiedzę na temat tego, jak krok po kroku przygotować grafikę, nabędziesz na kursie Corela. W naszej ofercie znajdziesz kurs na poziomach:

  • podstawowy – w trakcie szkolenia poznasz zasady podstawowe używania Corela, dowiesz się jak wykorzystywać jego funkcje.
  • średnio-zaawansowany – rozwiniesz swoją podstawową wiedzę i nabierzesz doświadczenia w pracy z Corelem.
  • zaawansowany – to szkolenie dla profesjonalistów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Indywidualnie lub grupowo

Wiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego oferujemy kursy indywidualne, dostosowane do potrzeb kursanta. Pozawala to na nabycie umiejętności obsługi Corela w szybszym czasie. Co istotne, szkolenie może odbywać się indywidualnie.

Oferujemy także kursy grupowe w formie szkolenia dla kilku lub kilkunastu osób, a także wykładów dla kilkudziesięciu  uczestników. Możesz więc zorganizować szkolenie, w którym weźmie udział cała firma.

Kursy prowadzimy w języku polskim i angielskim.

Kontakt:

603-377-273 

Mail: biuro@kurs-corel.pl

Dodaj komentarz