You are currently viewing Kurs Corel Draw techniki zaawansowane dla grafików

Kurs Corel Draw techniki zaawansowane dla grafików

Kurs Corel Draw techniki zaawansowane dla grafików

Kurs Corel Draw techniki zaawansowane dla grafików: W chwili obecnej praca grafików jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje. Ilości dostępnych programów jest na tyle duża, że ciągłe uaktualnianie wiedzy jest niezwykle istotne zwłaszcza jeśli chcemy wykonywać pracę efektywniej i zyskiwać większą liczbę klientów. Błędnie przyjmuje się, że graficy z doświadczeniem nie potrzebują pomocy w poznawaniu takich programów jak Corel Draw. Jak się okazuje jesteśmy w dużym błędzie, bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istnienia pewnych funkcji programu czy też nie wykorzystuje go w 100%.

Rozwiń swoje umiejętności na kursie
Jeśli i Ty masz wrażenie, że Twoja wiedza wymaga odświeżenia lub chcesz podnieść kwalifikacje swoich ludzi, polecamy kursy Corel Draw. Przygotowaliśmy je z myślą o doświadczonych osobach, które chcę podnieść swoje kwalifikacje, szukają wskazówek, mają dręczące pytania, na kto®e nie mogą znaleźć odpowiedzi. Oczywiście proponujemy też szkolenia od podstaw dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z szeroko pojętą grafiką i programami z nią powiązanymi.

Formy szkoleń

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów organizujemy najróżniejsze formy szkoleń. Zarówno te indywidualne, jak i grupowe. Kursy oferowane są małym grupom – do kilku osób i dużym do kilkunastu osób. Proponujemy też bardzo atrakcyjne formy szkoleń w postaci wykładu, nawet dla kilkudziesięciu osób. W formie face-to-face i online. Wybór opcji powinien być uzależniony od Twoich potrzeb. W zależności od tego czy szukasz kursu tylko dla siebie czy dla całej firmy powinieneś zastanowić się jakie szkolenie Cię interesuje. Wiele zależy też od tego ile masz czasu i na czym Ci dokładnie zależy. Posiadamy długie doświadczenie w organizacji tego typu kursach i doradzamy naszym kursantom uwzględniając ich potrzeby.

Nie tylko wiedza teoretyczna

Kurs Corel Draw na poziomie zaawansowany to połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną, chcemy, aby każdy uczestnik w pełni rozumiał techniki pracy z programem

 

Zapraszamy do kontaktu
603-377-273
Mail: biuro@kurs-corel.pl

Dodaj komentarz