You are currently viewing Corel kurs Warszawa i okolice

Corel kurs Warszawa i okolice

Corel kurs Warszawa

Corel kurs Warszawa lub okolice? Proszę bardzo! Zapraszam na kursy Corel Draw Warszawa i nie tylko. Przeprowadzamy szkolenia z Corel Draw dla nowych i doświadczonych użytkowników. Nasze kursy CorelDraw przygotowujemy specjalnie dla naszych podopiecznych. Oznacza to że jeśli jest taka potrzeba możemy dostosować treść szkolenia z Corel Draw do osoby lub osób, które mają być szkolone. Każde szkolenia z Corela zaczynamy od krótkiej rozmowy mailowej określającej potrzeby osoby szkolonej. Jeśli są takie możliwości to staramy się pracować na plikach graficznych podobnych lub takich samych na jakich osoba szkolona będzie pracować w przyszłości. Dzięki temu osoby szkolone od razu mogą wykorzystać Corela w swojej pracy.

Corel Kurs Warszawa – miejsce szkoleń.

Warsztaty Corel Draw przeprowadzamy w naszej siedzibie lub u naszych klientów. Większość naszych klientów preferuje szkolenia przeprowadzane w ich siedzibie i jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia z Corel Draw tak aby było im jak najwygodniej. Szkolenia Corel Draw Warszawa to nie tylko jedyne miejsce, w którym możemy przeprowadzać nasze szkolenia. Szkolenie Corel Draw Kraków, Szkolenia Corel Draw Łódź czy Kurs Corel Draw Radom to również miejsca przeprowadzanych przez nas szkoleń.

Corel Kurs Warszawa – indywidualnie lub w małych grupach.

Naszą ulubioną formą szkolenia z Corela jest szkolenie indywidualne lub w małej kilku osobowej grupie. W tak małych grupach można dopasować tempo przeprowadzania szkolenia z Corela do osoby szkolonej. W takim przypadku szkolenie zamienia się w warsztaty Corel Draw. Podobnie dzieje się w małych grupach. Warsztaty Corel Draw mają najwyższą skuteczność gdyż każda osoba szkolona może zadać pytanie i jest najwięcej czasu na udzielenie odpowiedzi oraz wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Ta forma szkolenia z Corela jest szczególnie atrakcyjna dla firm wysyłających swoich pracowników chcących podnieść ich umiejętności lub pomóc im w pozyskaniu nowych.

Kontakt.

Jeśli interesują Cię nasze szkolenia Corel Draw to zapraszamy do kontaktu z nami:

www.kurs-corel.pl/kurs-corel-kontakt

biuro@kurs-corel.pl

Telefon: 603377273

Grzegorz Sobótka

Zapraszamy też na nasze inne szkolenia graficzne:

www.kursy-photoshop.pl

Dodaj komentarz