You are currently viewing Kurs Corel Draw Radom

Kurs Corel Draw Radom

Kolejny etap szkoleń z cyklu Warszawa i okolice to Kurs Corel Draw Radom.

Przeprowadzamy szkolenia z Corel Draw dla nowych i doświadczonych użytkowników. Nasze kursy Corel Draw przygotowujemy specjalnie dla naszych podopiecznych. Oznacza to że jeśli jest taka potrzeba możemy dostosować treść szkolenia z Corel Draw do osoby lub osób, które mają być szkolone. Każde szkolenia z Corela zaczynamy od krótkiej rozmowy mailowej określającej potrzeby osoby szkolonej. Jeśli są takie możliwości to staramy się pracować na plikach graficznych podobnych lub takich samych na jakich osoba szkolona będzie pracować w przyszłości. Dzięki temu osoby szkolone od razu mogą wykorzystać Corela w swojej pracy.

Corel to jeden produkt, w skład którego wchodzi kilka pakietów graficznych. Jest najważniejszym programem kanadyjskiej firmy Corel Corporation. Stworzony został do profesjonalnej pracy z grafiką, do jej tworzenia i edycji, a także wydruku. Szkolenie Corel Warszawa to szkolenie, które powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą lub muszą, powinni lub wydaje Im się, że byłoby dobrze opanować Corela.

Kurs Corel Draw Radom – poziomy zaawansowania:Kurs Corel Draw Radom

– podstawowy – wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Corela, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.
średnio-zaawansowany – dedykowany dla użytkowników Corela, którzy znają już program. Dla takich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w kierunku profesjonalizmu.
– zaawansowany – skierowane są do użytkowników Corela, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Corela. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Corel, również przy współpracy z innymi programami.

Jeśli Corel nie ma dla Ciebie tajemnic, a chcesz poznać nowości, skrócić czas pracy, poznać niestandardowe opcje Corela – poziom zaawansowany to to, czego Ci potrzeba. Usystematyzujemy całą wiedzę i umiejętności, przypomnimy wszystko od A do Z.

Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: Excel, Photoshop, Autocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówZapraszamy do kontaktu:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz