You are currently viewing Kurs Corel

Kurs Corel

To oferta efektywnych i ciekawych szkoleń z zakresu programu Corel. Uczymy i doskonalimy tworzenia i edycji grafiki, a także składu dokumentów w Corel Draw. Wyróżniają nas dostosowane i interesujące programy kursów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń. Kurs Corel został przygotowany dla Tych z Państwa, którzy pragną opanować możliwości pracy z grafikami wektorowymi. Corel to kanadyjski produkt Corel Corporation przeznaczony do pracy w grafikach komputerowych. Kurs Corel zawiera w sobie całą masę niezbędnych wiadomości i umiejętności, które są niezbędne do samodzielnej pracy z programem w wielu branżach.

Kurs Corel – o programie.

Corel jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych. Przeznaczony głównie do tworzenia grafiki wektorowej. Corel doskonale nadaje się do tworzenia plakatów, szyldów i folderów reklamowych, ulotek, wizytówek, dokumentów tekstowych. Jest powszechnie znany w wielu branżach i wśród pasjonatów grafiki. Program szkolenie Corel Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik.

Kurs Corel – stopnie zaawansowania:Kurs Corel

  • podstawowy – z myślą o Tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w Corelu i chcą odkrywać możliwości programu.
  • średnio-zaawansowany – dla użytkownikom Corela, którzy pragną pracować z programem profesjonalnie i mają już pewne umiejętności i wiedzę na temat Corela.
  • zaawansowany. Dla Tych z Państwa, którzy swobodnie pracują z Corelem i chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, tak aby ulepszyć swoją pracę, poznać nowe rozwiązania a także zoptymalizować czas pracy.

Online. Zdalny kurs przy wykorzystaniu możliwości nowych technologii, kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Kurs Corel prowadzimy dla kursantów indywidualnych, małych i dużych grup.

Jesteśmy profesjonalną i zaangażowaną firmą, wspierającą rozwój wielu branż. Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

 Kursy Corel KrakówZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz