You are currently viewing Corel kursy

Corel kursy

Corel kursy

Corel kursy to oferta efektywnych i ciekawych szkoleń z zakresu programu Corel. Uczymy i doskonalimy tworzenia i edycji grafiki, a także składu dokumentów w CorelDraw. Wyróżniają nas dostosowane i interesujące programy kursów. Wierzymy, że każdy z Państwa ma inne potrzeby i chcemy, aby stały się dla nas wyzwaniem, którego chętnie się podejmiemy.

Jesteśmy firmom z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu specjalistycznych kursów.

Corel kursy zaplanowany jest tak, by każdy uczestnik mógł zobaczyć efekty swojej pracy.

Corel kursy – poziomy zaawansowania.

  1. Poziom podstawowy. Nauka od podstaw, rozpoczynająca się instalacją programu. Program zawiera podstawowe narzędzia i opcje Corela, oswajanie z programem i nabycie umiejętności, które pozwolą na samodzielną pracę.
  2. Poziom średnio-zaawansowany. Dla takich użytkowników Corela, którzy mają już pierwsze kroki za sobą i chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę. Poziom ten przygotowuje kursantów do pracy profesjonalnej z programem.
  3. Poziom zaawansowany. Dla profesjonalistów, którzy chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, zoptymalizować czas pracy, a także zapoznać się z nowymi rozwiązaniami, jakie proponuje Corel.

Corel kursy – formy.

  1. Kursant i nauczyciel. Metoda ciesząca się popularnością ze względu na szybką efektywność nauki.
  2. W małych grupach. Nauczyciel i kilku kursantów. Rozwiązanie dla małych firm, agencji kreatywnych a także grupy przyjaciół.
  3. W dużych grupach. Dla kilkunastu osób. Dedykowane dla większych firm.
  4. W bardzo dużych grupach/ wykłady. Dla grup kilkudziesięcioosobowych, najczęściej organizowane w instytucjach i bardzo dużych firmach.
  5. Zdalne połączenie z kursantem przy współdzieleniu pulpitu. Bardzo efektywna i wygodna forma.

Nasze kursy przygotowuje z Państwem, tak aby optymalnie dobrać materiał, a także sprostać wymaganiom każdego uczestnika. Pracujemy również na przykładach z codziennej pracy kursantów.

Kursy organizowane są w firmach, a także dla osób prywatnych.

Miejsce na kurs zależy od Państwa. Może być to nasze biuro, a także miejsce w Państwa firmie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz