You are currently viewing Szkolenia z Corela

Szkolenia z Corela

Szkolenia z Corela

Szkolenia z Corela przygotowaliśmy z myślą o wszystkich z Was, którzy chcecie nauczyć się programu, rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje, a także dla Tych, którzy chcą osiągnąć w pełni profesjonalne możliwości w pracy z Corelem.

Kanadyjska firma Corel Corporation stworzyła pakiet programów graficznych, który miał służyć grafice wektorowej. Na potrzeby rozwijających się rynków świata program zaczął być wzbogacany wciąż o nowe możliwości.

Szkolenie z Corela stworzyliśmy tak, aby odpowiadało najróżniejszym potrzebom naszych klientów. Szkolimy firmy i osoby prywatne, studentów i uczniów.

Stawiamy na indywidualne podejście i zawsze staramy się znaleźć najlepszą dla Was możliwość nauki.

W ten sposób przygotowaliśmy trzy poziomy zaawansowania. Szkolenia z Corela, organizujemy tak, aby przed rozpoczęciem zapoznać się z Waszym poziomem zaawansowania proponujemy spotkanie, quiz lub inną formę weryfikacji. Wówczas dobieramy program szkolenia.

Szkolenia z Corela, poziomy zaawansowania:

  1. Poziom podstawowy. Przeznaczony jest dla nowych użytkowników Corela. Program przewiduje wprowadzenie do programu, zapoznanie się z podstawowymi narzędziami i opcjami Corela, tak aby każdy, kto ukończy ten poziom zaawansowania mógł w pełni sprawnie i samodzielnie pracować na poziomie podstawowym.
  2. Poziom średnio-zaawansowany. Adresowany do użytkowników, którzy mają już pierwsze kroki w Corelu za sobą i chcą poznać program w bardziej zaawansowanych możliwościach. Szkolenie przewiduje przygotowanie użytkownika do kontynuacji nauki na poziomie profesjonalnym.
  3. Poziom zaawansowany. Dla użytkowników gotowych na naukę wszystkich narzędzi i opcji programu, a także współpracy z innymi programami. Szkolenie przygotowane jest tak, aby każdy uczestnik sprawnie, biegle i pewnie wykorzystywał program w pełni.

W celu dostosowania naszych szkoleń do różnych możliwości naszych klientów przygotowaliśmy również kilka form współpracy.

  1. Szkolenia indywidualne. Dla jednego uczestnika.
  2. Szkolenia w małych grupach. Dedykowane kilku osobom, współpracownikom lub znajomym.
  3. Szkolenia w dużych grupach. Adresowane do małych i średnich firm, zaplanowane na kilkunastu uczestników.
  4. Szkolenia w bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dla kilkudziesięciu osób, przygotowane dla dużych firm lub instytucji.
  5. Zdalna forma szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz