You are currently viewing Szkolenie z Corela

Szkolenie z Corela

Szkolenie z Corela

Dla wszystkich z Państwa, którzy chcą dowiedzieć się jak w pełni i skutecznie wykorzystywać grafikę wektorową, nauczyć się projektować profesjonalne materiały graficzne, przygotowywać do druku i publikacji prace graficzne i wiele wiele innych zapraszamy na szkolenie z Corela.

Szkolenie z Corela organizowane jest w oparciu o Państwa potrzeby. Znajdujemy najlepsze miejsce, uzgadniamy czas i materiały szkoleniowe, a także jeżyk, ponieważ szkolenie może odbywać się w języku polskim lub angielskim.

Jesteśmy firmom z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów z zakresu grafiki komputerowej, stawiamy na profesjonalizm i dobrą atmosferę, w której każdy uczestnik opanuje zaplanowaną dla niego wiedzę i umiejętności.

Szkolenie z Corela – poziomy zaawansowania.

  1. Poziom pierwszy, podstawowy. Pierwsze kroki w Corelu. Dla uczestników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Corelem. Szkolenie zaplanowane jest tak, aby każdy zaznajomił i oswoił się z programem i jego podstawowymi funkcjami i narzędziami. Celem szkolenia jest samodzielne posługiwanie się Corelem.
  2. Poziom drygi, średnio-zaawansowany. Kolejny etap nauki, dla użytkowników, którzy mają już swoje doświadczenia w pracy z Corelem i chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Celem szkolenia jest przygotowanie do profesjonalnej pracy w programie.
  3. Poziom trzeci, zaawansowany. Dla profesjonalistów, którzy pewnie i swobodnie poruszają się w programie, znają jego narzędzia i funkcje, a chcą ugruntować swoją wiedzę, poznać nowe możliwości i skrócić czas pracy. Celem szkolenia jest osiągnięcie poziomu eksperta.

Szkolenie z Corela – formy.

  1. Szkolenie prowadzone dla jednej osoby, w relacji „uczeń-nauczyciel”.
  2. W małych grupach. Dla grup kilkuosobowych, najczęściej małych firm, agencji kreatywnych, grup przyjaciół.
  3. W dużych grupach. Szkolenie dla kilkunastu osób. Dedykowane dla firm.
  4. W bardzo dużych grupach/wykłady. Dla kilkudziesięciu osób, najczęściej prowadzone dla instytucji lub bardzo dużych firm.
  5. Szkolenie zdalne. Wygodna i komfortowa forma. Dzięki współdzieleniu ekranu cieszy się popularnością i efektywności.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.plSzkolenie z Corela

Dodaj komentarz