You are currently viewing Szkolenie Corel Draw

Szkolenie Corel Draw

Szkolenie Corel Draw

Szkolenie Corel Draw to seria spotkań z kursantami, którzy chcą opanować tajemnice grafiki komputerowej. Szkolenie Corel Draw skupia się wokół grafiki wektorowej, pracy z logotypem i tekstem oraz składem materiałów wielostronicowych.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kursach i szkoleniach z zakresu grafiki. Nasza oferta przeznaczona jest dla grafików, operatorów DTP, designerów, projektantów, studentów, miłośników, dla wszystkich, którzy pracują z Corelem, a także Tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z programem.

Program szkolenie Corel Draw zawsze dostosowany jest do Państwa potrzeb i wymagań. Stawiamy na przyjazną atmosferę oraz ćwiczenia praktyczne, uprzedzone wstępami teoretycznymi.

Szkolenie Corel Draw podzielone jest ze względu na poziomy zaawansowania na:

  • Poziom podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji programu, omawiamy możliwości i podstawowe opcje i narzędzia programu. Poziom ten daje gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
  • Poziom średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali już pewne umiejętności i wiedzę, ale pragną się rozwijać i doskonalić. Na poziomie tym przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem
  • Poziom zaawansowany. Skupia użytkowników profesjonalnych, swobodnych i pewnych, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę, przygotować się na nowości, poznać nieszablonowe rozwiązania Corela, a także zoptymalizować swój czas pracy.

Szkolenie Corel Draw odbywa się również w formach:

  • Dla jednego kursanta.
  • Małych grup. Dla kilku kursantów.
  • Dużych grup. Kilkunastu kursantów.
  • Bardzo dużych grup/wykład. Dla kilkudziesięciu osób.
  • Zdalne połączenie podczas kursu z opcją współdzielenia pulpitu dla dowolnej liczny kursantów.

Materiały wykorzystywane na szkoleniach mogą pochodzić z codziennej pracy kursantów. Jeśli macie Państwo wybrane partie programu, które chcielibyście odkryć lub doskonalić również istnieje taka możliwość.

Szkolenia realizowane są dla firm i osób prywatnych.

Czas trwania szkolenia ustalany jest zgodnie z Państwa możliwościami i wymaganiami.

Lokalizacja do prowadzenia szkolenia jest dowolna. Może być to Państwa biuro lub dom, a także my możemy zagwarantować miejsce, w którym odbędzie się szkolenie.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz