Szkolenie Corel DRAW

Szkolenie Corel DRAW kierujemy dla wszystkich, którzy chcą posługiwać się profesjonalnym programem do tworzenia grafiki. Najpierw warto zaznaczyć do czego służy CorelDRAW. Otóż pracuje z wykorzystaniem grafiki wektorowej, jednak w mniejszym storpniu z grafiką rastrową, ale znakomicie nadaje się do przygotowania wydruku prac. Dodatkowo jest przejrzyście wykonany i intuicyjny. Nasze szkolenie nastawione jest przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne, aby każdy uczestnik kursu mógł widzieć swoją pracę, analizować podejmowane kroki . Zależy nam szczególnie na tym, by kursant wiedział co robi i jak ma osiągnąć zamierzone efekty. Chcemy wyeliminować przypadkowość efektów, a jeśli taka nastąpi, to aby kursant potrafił odtworzyć kroki jeśli efekt będzie ciekawy. Przekazujemy w sposób bezstresowy wiedzę jak profesjonalnie i samodzielnie wykorzystywać program Corel DRAW.

Szkolenie Corel DRAW

Corel DRAW to kompleksowy program do pracy głównie z grafika wektorową. Dysponuje również pulą narzędzi i gotowych edytowalnych efektów do pracy z grafiką rastrową. A czym jest owa grafika rastrowa? To dokładnie i przystępnie wyjaśniamy na przykładach, których dużo i ciekawych zawiera nasze Corel szkolenie Warszawa.

urs jest przygotowany dla Tych, którzy pragną poznać możliwości pracy z grafikami wektorowymi. W szkoleniu zawarliśmy wiele niezbędnych wiadomości i umiejętności do samodzielnej pracy z programem w różnych branżach. Mając na uwadze różnorodność rynku i potrzeb klientów organizujemy również Kurs Corel Draw w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Stawiamy przede wszystkim na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Nasze doświadczenie pokazuje, że jesteście Państwo pełni ciekawych pomysłów i na tej podstawie przygotowaliśmy różne formy naszych kursów. Każda z poniższych form jest możliwa do zorganizowania uwzględniając różne poziomy zaawansowania.

Szkolenie Corel DRAW

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA COREL DRAW

 • Wprowadzenie w środowisko i praca z wektorami oraz rastrami
 • Nawigacja po programie
 • Podstawy pracy w 2D
 • Narzedzia i warianty ich działania
 • Różne metody sprowadzania danych i wykonywania rysunku 2D
 • Import elementów i współpraca z programem Adobe
 • Narzędzia do pracy 3D i złudzeń optycznych
 • Warstwy i praca z panelami i obiektami
 • Panele i możliwości pracy ustawieniami narzedzi i efektów
 • Precyzyjne projektowanie i automatyzacja zadań
 • Skróty klawiaturowe i optymalizacja pracy
 • Zapis, druk i publikacja

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Szkolenie Corel Draw

Szkolenie Corel Draw to seria spotkań z kursantami, którzy chcą opanować tajemnice grafiki komputerowej. Szkolenie Corel Draw skupia się wokół grafiki wektorowej, pracy z logotypem i tekstem oraz składem materiałów wielostronicowych.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kursach i szkoleniach z zakresu grafiki. Nasza oferta przeznaczona jest dla grafików, operatorów DTP, designerów, projektantów, studentów, miłośników, dla wszystkich, którzy pracują z Corelem, a także Tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z programem.

Program szkolenie Corel Draw zawsze dostosowany jest do Państwa potrzeb i wymagań. Stawiamy na przyjazną atmosferę oraz ćwiczenia praktyczne, uprzedzone wstępami teoretycznymi.

Szkolenie Corel Draw podzielone jest ze względu na poziomy zaawansowania na:

 • Poziom podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji programu, omawiamy możliwości i podstawowe opcje i narzędzia programu. Poziom ten daje gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
 • Poziom średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali już pewne umiejętności i wiedzę, ale pragną się rozwijać i doskonalić. Na poziomie tym przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem
 • Poziom zaawansowany. Skupia użytkowników profesjonalnych, swobodnych i pewnych, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę, przygotować się na nowości, poznać nieszablonowe rozwiązania Corela, a także zoptymalizować swój czas pracy.

Szkolenie Corel Draw odbywa się również w formach:

 • Dla jednego kursanta.
 • Małych grup. Dla kilku kursantów.
 • Dużych grup. Kilkunastu kursantów.
 • Bardzo dużych grup/wykład. Dla kilkudziesięciu osób.
 • Zdalne połączenie podczas kursu z opcją współdzielenia pulpitu dla dowolnej liczny kursantów.

Materiały wykorzystywane na szkoleniach mogą pochodzić z codziennej pracy kursantów. Jeśli macie Państwo wybrane partie programu, które chcielibyście odkryć lub doskonalić również istnieje taka możliwość.

Szkolenia realizowane są dla firm i osób prywatnych.

Czas trwania szkolenia ustalany jest zgodnie z Państwa możliwościami i wymaganiami.

Lokalizacja do prowadzenia szkolenia jest dowolna. Może być to Państwa biuro lub dom, a także my możemy zagwarantować miejsce, w którym odbędzie się szkolenie.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz