Szkolenia Corel DRAW - dlaczego my Cię nauczymy?

Program popularnie zwany COREL najczęściej kojarzy się z Corel DRAW, czyli jedną z aplikacji z pakietu Corel Graphic Suite. W przypadku programu COREL kurs jest dobrym wyjściem dla osób zaczynających przygodę z rysowaniem cyfrowym. Mamy wiele lat, nieżadko cięzkich doświadczeń w branży skozleniowej, dlatego jesteśmy zaprawien w boju. Szkoliliśmy dorosłych i młodzież, w placówkach pańśtwowych i w prywatnych firmach oraz światowych korporacjach. Przekrój wielu lat i przeróżnych zapotrzebować kursantów dał nam naprawdę szeroki pogląd i pozwolił zgromadzić pokażny materiał szkoleniowy.Nasi instruktorzy również nabrali zarówno kwalifikacji jak wprawy w motywowaniu kursantów, jak również swoistej odporności na przeróżne sytuacje.

Jak wyglądają Szkolenia Corel DRAW?

Każde szkolenia Corel DRAW zaczynamy wprowadzeniem w środowisko pracy. Wszystko krok po kroku, aby kursant spokojnie i skutecznie wdrożył się w pracę. Następnie pokazujemy podstawowe narzędzia oraz ich warianty. Pracę z narzędziami i funkcjami utrwalamy miniprojektami. Po całych blokach tematycznych wykonujemy części warsztatowe polegające na stworzeniu niewielkich projektów spinających omawiane elementy. Oczywiście kursantom przysługują przerwy. Rbimy je przede wszystkim dla utrzymania maksymalnej koncentracji i dbałości o zdrowie kursantów i instruktorów. Czyli szkolimy w duchu aktywnych przerw. Dodatkowo nasi instruktorzy mają bogaty zasób anegdod branżowych, które również niosa wiedzę, ale już typowo pragmatyczną. Ponadto wiadomo, ze najskuteczniej uczy się przez zabawę, więc czemu nie prowadzić skzolenia w bezstresowej ale efektywnej atmosferze? Pozytywne przejście szkolenia Corel DRAW kończy wykonanie projektu najlepiej samodzielnie. Jednak nasi anielsko cierpliwi instruktorzy czuwają nad pracą, aby móc z czystym sumeiniem i zasdowoleniem przejść do tej najprzyjemniejszej cześci. Wręczenia spersonalizowanego certyfikatu, który kursant może sam sobie zaprojektować.

Szkolenia Corel DRAW

Umiejętności praktyczne może kursant wykorzystywać już na etapie nauki, np. tworząc elementy graficzne do swojego bloga, witryny, czy portfolio. Mamy za sobą szkolenia, w których kursanci na zajęciach uczyli się wykonując zadania pracownicze, dzięki czmemu mieli spokojniej w pracy.

  • Srodowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
  • Ustawienia programu i interfejs
  • Narzędzia i warianty
  • Rysunki ręczne i automatyczne
  • Wektory i rastry
  • Skróty klawiaturowe i myszowe
  • Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
  • Część warsztatowa

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Szkolenia Corel Draw

Szkolenia Corel Draw powstało z myślą o osobach, które chcą opanować możliwości programu do tworzenia grafiki wektorowej oraz różnych projektów graficznych. Stawiamy na praktykę tworzenia i edycji grafik, uczymy się składu dokumentów Corel draw, a także wiele wiele innych stworzonych na każdą Państwa potrzebę.

Szkolenia Corel draw odbywa się na trzech poziomach.

Poziom pierwszy, podstawowy. Skierowany do osób, które chcą poznać środowisko Corela i zacząć stawiać samodzielne kroki. Program szkolenia uwzględnia wprowadzenie i pracę na konkretnych przykładach.

Poziom drugi, średnio-zaawansowany. Dedykowany użytkownikom Corela, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Szkolenie wprowadza w pełniejsze wykorzystanie programu i jego możliwości. Skupia się wokół ćwiczeń praktycznych.

Poziom trzeci, średnio-zaawansowany. Przeznaczony dla Tych z Państwa, którzy potrafią swobodnie i pewnie poruszać się w środowisku Corela, a pragną doskonalić swoje umiejętności, odkrywać nietuzinkowe rozwiązania, a także przygotować się na nowości. Program uwzględnia iptymalizację czasu pracy w Corelu.

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów opracowaliśmy formy dla Szkolenia Corel draw.

Indywidualnie. Szkolenie dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma.

W małych grupach. Przeznaczone dla kilku osób, najczęściej realizowane w małych firmach.

W dużych grupach. Dla grup kilkunastosobowych, z przeznaczeniem dla firm, agencji kreatywnych i innych projektów.

W bardzo dużych grypach/ w formie wykładów. Najczęściej realizowane w instytucjach i bardzo dużych firmach. Uwzględniające kilkadziesiąt osób.

Online. Szkolenie zdalne. Podczas połączenia internetowego kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs. Metoda ta jest bardzo wygodna i efektywna.

Wyżej wymienione formy szkolenia są przygotowane tak, aby móc organizować je na każdym ze stopni zaawansowania.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem szkolącym, z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na przyjazną atmosferę i praktykę, co pozwala naszym kursantom analizować swoje osiągnięcia i widzieć efekt pracy, którą wykonali podczas szkolenia.

Szkolenia organizowane są zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych.

Gwarancja satysfakcji. Przekonaj się sam jak nauczyć się Corela.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz