You are currently viewing Szkolenia Corel draw

Szkolenia Corel draw

Szkolenia Corel Draw

Szkolenia Corel Draw powstało z myślą o osobach, które chcą opanować możliwości programu do tworzenia grafiki wektorowej oraz różnych projektów graficznych. Stawiamy na praktykę tworzenia i edycji grafik, uczymy się składu dokumentów Corel draw, a także wiele wiele innych stworzonych na każdą Państwa potrzebę.

Szkolenia Corel draw odbywa się na trzech poziomach.

Poziom pierwszy, podstawowy. Skierowany do osób, które chcą poznać środowisko Corela i zacząć stawiać samodzielne kroki. Program szkolenia uwzględnia wprowadzenie i pracę na konkretnych przykładach.

Poziom drugi, średnio-zaawansowany. Dedykowany użytkownikom Corela, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Szkolenie wprowadza w pełniejsze wykorzystanie programu i jego możliwości. Skupia się wokół ćwiczeń praktycznych.

Poziom trzeci, średnio-zaawansowany. Przeznaczony dla Tych z Państwa, którzy potrafią swobodnie i pewnie poruszać się w środowisku Corela, a pragną doskonalić swoje umiejętności, odkrywać nietuzinkowe rozwiązania, a także przygotować się na nowości. Program uwzględnia iptymalizację czasu pracy w Corelu.

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów opracowaliśmy formy dla Szkolenia Corel draw.

Indywidualnie. Szkolenie dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma.

W małych grupach. Przeznaczone dla kilku osób, najczęściej realizowane w małych firmach.

W dużych grupach. Dla grup kilkunastosobowych, z przeznaczeniem dla firm, agencji kreatywnych i innych projektów.

W bardzo dużych grypach/ w formie wykładów. Najczęściej realizowane w instytucjach i bardzo dużych firmach. Uwzględniające kilkadziesiąt osób.

Online. Szkolenie zdalne. Podczas połączenia internetowego kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs. Metoda ta jest bardzo wygodna i efektywna.

Wyżej wymienione formy szkolenia są przygotowane tak, aby móc organizować je na każdym ze stopni zaawansowania.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem szkolącym, z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na przyjazną atmosferę i praktykę, co pozwala naszym kursantom analizować swoje osiągnięcia i widzieć efekt pracy, którą wykonali podczas szkolenia.

Szkolenia organizowane są zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych.

Gwarancja satysfakcji. Przekonaj się sam jak nauczyć się Corela.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz