You are currently viewing Corel draw – kursy

Corel draw – kursy

Corel draw – kursy

Corel draw – kursy to zestaw szkoleń dla wielu branż, od profesjonalistów po miłośników, od amatorów po ekspertów. Corel draw – kursy dla każdego, kto naprawdę chcę poznać Corela.

Coreldraw to główny produkt kanadyjskiej firmy Corel Corporation. Składa się z pakietów programów,  które tworzą go w całości, przeznaczony do grafiki wektorowej z kolejnymi możliwościami dedykowany do pracy z różnorodną grafiką komputerową.

Corel draw – kursy są przygotowywane specjalnie dla każdego klienta Stawiamy na indywidualne podejście oraz profesjonalną realizację.

Wyróżniamy trzy podstawowe poziomy Corel draw – kursy.

Podstawowy. Jako pierwszy krok w Corelu, wprowadzający do programu, skupiający się wokół pierwszych ćwiczeń praktycznych. Osoba biorąca udział w kursie po tym szkoleniu ma samodzielnie poruszać się w programie.

Średnio-zaawansowany. Poziom dla użytkowników, którzy posiadają już pewną wiedzę i umiejętności. W programie kursu jest wiedza teoretyczna a także ogrom ćwiczeń praktycznych, tak by zapewnić uczestnikom kursu samodzielną i pewną pracę w programie. Kursant po tym poziomie przygotowany jest do rozwijania swoich umiejętności w kierunku profesjonalnym.

Zaawansowany. Dla pewnych i swobodnych użytkowników Corela. Celem kursu jest ugruntowanie posiadanej już wiedzy i umiejętności, pokazanie niestandardowych rozwiązań, jakie daje program, a także optymalizacja czasu pracy z programie.

Poziomy zaawansowania uczestników Corel draw – kursy staramy się zweryfikować przed kursem w celu jak najlepszego doboru rodzaju pracy.

Corel draw – kursy podzieliliśmy na kilka form pracy.

Indywidualnie. Kursant – osoba prowadząca kurs.

Małe grupy. Dla grup kilkuosobowych.

Duże grupy. Grupy kilkunastoosonowe.

Bardzo duże grupy/ forma wykładu. Dla kilkudziesięciu kursantów.

Online. Praca zdalna z uwzględnieniem połączenia online, wykorzystująca możliwość współdzielenia pulpitu z kursantem.

Kursy prowadzone są dla firm i osób prywatnych.

Miejsce i czas trwania kursu ustalane jest przed rozpoczęciem kursów. Możemy prowadzić zajęcia u Państwa w firmie, możemy również u nas, jak i w obiektach wybranych przez Państwa.

Zawsze profesjonalnie i skutecznie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz