COREL kurs

Program popularnie zwany COREL najczęściej kojarzy się z Corel DRAW, czyli jedną z aplikacji z pakietu Corel Graphic Suite. W przypadku programu COREL kurs jest dobrym wyjściem dla osób zaczynających przygodę z rysowaniem cyfrowym.  Dziś przybliżymy COREL kurs podstawowy, oczywiście z możliwością rozbudowania o warsztaty i konsultacje oraz okurs z fotografii. Zapraszamy!

Jak wygląda COREL kurs

COREL kurs rozpoczynamy od wprowadzenia w środowisko pracy. Wszystko krok po kroku, aby kursant spokojnie i skutecznie wdrożył się w pracę. Następnie pokazujemy podstawowe narzędzia oraz ich warianty. Pracę z narzędziami i funkcjami utrwalamy miniprojektami. Po całych blokach tematycznych wykonujemy części warsztatowe polegające na stworzeniu niewielkich projektów spinających omawiane elementy. Oczywiście kursantom przysługują przerwy. RObimy je przede wszystkim dla utrzymania maksymalnej koncentracji i dbałości o zdrowie kursantów i instruktorów. Czyli szkolimy w duchu aktywnych przerw. Dodatkowo nasi instruktorzy mają bogaty zasób anegdod branżowych, które również niosa wiedzę, ale już typowo pragmatyczną. Ponadto wiadomo, ze najskuteczniej uczy się przez zabawę, więc czemu nie prowadzić skzolenia w bezstresowej ale efektywnej atmosferze? COrEL kurs kończy się wykonaniem projektu najlepiej samodzielnie, ale nasi anielsko cierpliwi instruktorzy czuwają nad wykonaniem, aby móc z czystym sumeiniem i zasdowoleniem przejść do tej najprzyjemniejszej cześci. Wręczenia spersonalizowanego certyfikatu, który kursant może sam sobie zaprojektować.

Firmy szkoleniowe COREL Warszawa

Umiejętności praktyczne może kursant wykorzystywać już na etapie nauki, np. tworząc elementy graficzne do swojego bloga, witryny, czy portfolio. Mamy za sobą szkolenia, w których kursanci na zajęciach uczyli się wykonując zadania pracownicze, dzięki czmemu mieli spokojniej w pracy.

  • Srodowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
  • Ustawienia programu i interfejs
  • Narzędzia i warianty
  • Rysunki ręczne i automatyczne
  • Wektory i rastry
  • Skróty klawiaturowe i myszowe
  • Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
  • Część warsztatowa

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Corel draw kursy

Corel draw kursy to szkolenia szyte na miarę każdego kursanta, tak by w pełni i na każdą indywidualną potrzebę poznać techniki i możliwości jednej z najpopularniejszych aplikacji graficznych. Stawiamy na praktykę, która jak wiemy czyni mistrza. Na Corel draw kursy poznasz najlepsze sposoby pracy w Corelu, tak by cieszyć się jego możliwościami.

Corel draw kursy to przemyślany sposób na opanowanie Corela na każdym poziomie zaawansowania.

Poziom podstawowy. Pierwszy krok dla każdego z Was. Od A do Z. Tak, aby każdy uczestnik kursu mógł samodzielnie i pewnie poruszać się po podstawowych opcjach programu i wykorzystywać elementarne narzędzia.

Poziom średnio – zaawansowany. Dla wszystkich, którzy mają już swoje doświadczenia z Corelem. Kurs ułożony tak, by w praktycznej pracy z projektem każdy uczestnik mógł przeanalizować swoją pracę i zobaczyć jej efekty. Poziom ten przygotowuje do profesjonalnej pracy z programem.

Poziom zaawansowany. Dla profesjonalistów, którzy chcą w pełni korzystać z programu, jego nietuzinkowych rozwiązań, a także opanować wszystkie możliwości tak, aby zmniejszyć czas pracy. Ten poziom zapewnia zapoznanie się z nowościami aplikacji, a także ugruntowuje wiedzę i umiejętności.

Corel draw kursy organizowane są zawsze tak, aby uczestnikom było jak najlepiej. Dlatego opracowaliśmy kilka form współpracy, dla każdego z poziomów zaawansowania.

Indywidualnie. Jeden na jeden. Kursant i osoba prowadząca kurs.

W małych grupach. Dla kilku uczestników kursu.

W dużych grupach. Kilkunastu użytkowników Corela.

W bardzo dużych grupach/ forma wykładu. Dla kilkudziesięciu kursantów.

Online. Kurs zdalny, przy połączeniu internetowym i współdzieleniu ekranu kursanta z profesjonalistą bardzo wygodna forma nauki.

Nasze kursy organizowane są dla firm a także osób prywatnych.

Stawiamy na praktykę w przyjaznej atmosferze, by móc cieszyć się nauką i zdobywaną wiedzą.

Kursy organizowane są po ustaleniach z klientem w dowolnym miejsce, czy to u Państwa, czy u nas w biurze, a także na wyjazdach.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz