You are currently viewing Corel draw kursy

Corel draw kursy

Corel draw kursy

Corel draw kursy to szkolenia szyte na miarę każdego kursanta, tak by w pełni i na każdą indywidualną potrzebę poznać techniki i możliwości jednej z najpopularniejszych aplikacji graficznych. Stawiamy na praktykę, która jak wiemy czyni mistrza. Na Corel draw kursy poznasz najlepsze sposoby pracy w Corelu, tak by cieszyć się jego możliwościami.

Corel draw kursy to przemyślany sposób na opanowanie Corela na każdym poziomie zaawansowania.

Poziom podstawowy. Pierwszy krok dla każdego z Was. Od A do Z. Tak, aby każdy uczestnik kursu mógł samodzielnie i pewnie poruszać się po podstawowych opcjach programu i wykorzystywać elementarne narzędzia.

Poziom średnio – zaawansowany. Dla wszystkich, którzy mają już swoje doświadczenia z Corelem. Kurs ułożony tak, by w praktycznej pracy z projektem każdy uczestnik mógł przeanalizować swoją pracę i zobaczyć jej efekty. Poziom ten przygotowuje do profesjonalnej pracy z programem.

Poziom zaawansowany. Dla profesjonalistów, którzy chcą w pełni korzystać z programu, jego nietuzinkowych rozwiązań, a także opanować wszystkie możliwości tak, aby zmniejszyć czas pracy. Ten poziom zapewnia zapoznanie się z nowościami aplikacji, a także ugruntowuje wiedzę i umiejętności.

Corel draw kursy organizowane są zawsze tak, aby uczestnikom było jak najlepiej. Dlatego opracowaliśmy kilka form współpracy, dla każdego z poziomów zaawansowania.

Indywidualnie. Jeden na jeden. Kursant i osoba prowadząca kurs.

W małych grupach. Dla kilku uczestników kursu.

W dużych grupach. Kilkunastu użytkowników Corela.

W bardzo dużych grupach/ forma wykładu. Dla kilkudziesięciu kursantów.

Online. Kurs zdalny, przy połączeniu internetowym i współdzieleniu ekranu kursanta z profesjonalistą bardzo wygodna forma nauki.

Nasze kursy organizowane są dla firm a także osób prywatnych.

Stawiamy na praktykę w przyjaznej atmosferze, by móc cieszyć się nauką i zdobywaną wiedzą.

Kursy organizowane są po ustaleniach z klientem w dowolnym miejsce, czy to u Państwa, czy u nas w biurze, a także na wyjazdach.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz