Corel Warszawa

Corel DRAW jest flagowcem korporacji Corel. Obok programów graficznych takich jak pakiet Technical, Designer, czy Cad stanowi podstawę pracy wielu grafików i projektantów. Jest popularny i lubiany przez użytkowników> Program ten służy do pracy z grafiką zarówno wektorową jak i rastrową. Gigant Corel corp. jest natomiast marką jedną z dwóch liczących się na komercyjnym rynku. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. Kierujemy nasz kurs Corel Warszawa głównie do mieszkańców i osób pracujących, jak również mieszkających w stolicy i jej najbliższych  okolicach.

Jak pracują nasi instruktorzy?

Przede wszystkim prowadzą i grupy i zajęcia indywidualne. W obu przypadkach są to szkolenia Corel Warszawa są kompleksowymi i ciekawymi kursami, wzbogacanymi o możliwość pracy na własnych projektach kursanta, oraz ciekawostkami branżowymi naszych instruktorów-grafików. Uczymy obsługi Corela zarówno od podstaw jak i na poziomie zaawansowanym. Układamy program szkolenia zgodnie z wymaganiami i możliwościami kursanta, to znaczy że tok kursu jest zawsze dobrany indywidualnie. Kursanci otrzymują wiedzę usystematyzowaną w bloki tematyczne, dzięki czemu organizujemy informacje w powiązane ze sobą grupy zagadnień. Następnie przeprowadzamy szereg ćwiczeń praktycznych, z możliwością wymyślania przez kursanta zadań do rozwiązania. Zwykle ćwiczenia dopasowane są do np. stanowiska, lub hobby kursanta, dzięki czemu może nowe umiejętności od razu wykorzystywać w praktyce. Często też ćwiczymy i omawiamy zagadnienia, które sam może zaproponować. To z kolei pozwala zaoszczędzić czas w domu, w pracy, przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu kursu.

Corel Warszawa

Czego nauczyszsię na kursie Corel Warszawa?

Doświadczenie zawodowe nauczyło nas, że tutejszy rynek pracy jest szczególny, podobnie jak środowisko studenckie i kierunki studiów z zakresu grafiki komputerowej. Dlatego stworzyliśmy ofertę kompleksowej nauki Corela dla klientów z metropolii,dostosowany każdorazowo do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego jesteśmy w stanie przeskzolić różne grupy wiekowe, a także zawodowe. Popularny CorelDRAW jest jednym z najpowszechniej używanych programów do edycji grafiki cyfrowej w wersji wektorowej. Czyli raczej nie fotografii, chociaż ma również rozbudowane menu do pracy z grafiką rastrową, np. bitmapami. Umiejętność sprawnej obsługi przyniesie wymierne korzyści i dobrą zabawę efektami. Jednak aby móc samodzielnie rozwijać umiejętności, a może nawet odkryć talent i pasję trzeba poznać podstawy i wyrobić w sobie płynność i swobodę poprawnego korzystania z programu. Dlatego zachęcamy do wybrania formy kursowej nauki. Oszczędzi to mnóstwo czasu i nerwów. A w naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjny program szkolenia w przystępnych cenach i dogodne terminy. Natomiast szczegóły szkoleń z Corel DRAW Warszawa znajdziecie Państwo poniżej:

  • Podstawowy, to wiedza elementarna od instalacji programu po elementarną, ale też swobodną obsługę.
  • Średnio-zaawansowany, czyli szkolenia tematyczne, gdzie użytkownicy posiadają pewną wiedzę i umiejętności
  • Zaawansowany, dla użytkowników zaawansowanych, w celu ugruntowania wiedzy i umiejętności, a także ulepszenia pracy z Corelem
  • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
  • Stacjonarnie - w naszej sali skzoleniowej lub u lienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu.
  • Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Corel Warszawa

Warszawski rynek to najbardziej dynamiczne miejsce w Polsce. Wiemy, że wymagania i oczekiwania pracodawców zleceniodawców wciąż rosną. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy Corel Warszawa kurs dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, rozwijać się, poznawać nowe możliwości i wszystkich innych, którzy po prostu chcą poznać Corela na najlepszych kursach w Warszawie.

Ze względu na to, że wiemy, iż każdy z nas się różni nasz Corel Warszawa jest podzielony na trzy poziomy zaawansowania.

Poziom podstawowy, pierwszy krok – kurs od przysłowiowego A. Od instalacji, przez elementarną wiedzę i praktykę, tak aby opanować poruszanie się w Corelu. Kurs przeznaczony dla nowych użytkowników Corela.

Poziom średnio-zaawansowany, drugi krok – dla wszystkich, którzy posiadają pewną wiedzę i umiejętności, ale chcą iść naprzód, wiedzieć i potrafić więcej. Krok drugi jest dla użytkowników, którzy chcą przygotować się na profesjonalną pracę w Corelu.

Poziom zaawansowany, trzeci krok – dla Tych z Was, którzy pracujecie z Corelem, a wciąż brakuje Wam czasu, by odkryć jego wszystkie opcje i narzędzia, opanować zupełnie swobodne poruszanie się po programie, a także skrócić realny czas pracy.

Aby zapewnić Wam jak najlepszy kurs proponujemy przed rozpoczęciem rozmowę, wspólną pracę w Corelu, może krótki test, tak aby odpowiednio dobrać poziom lub stworzyć zupełnie nowy specjalnie na Wasze potrzeby.

Możemy pracować indywidualnie, w grupach od kilku do kilkudziesięciu osobowych. Zarówno w firmach jak i domach. Miejsce i czas jest dla nas zawsze sprawą priorytetową zgodnie z wolą klienta.

Możemy pracować również online. Ta metoda ostatnio cieszy się ogromną popularnością. Przy  połączeniu internetowym nad Corel Warszawa Zdalny wykorzystuje możliwość współdzielenia pulpitu z kursantem co pozwala na osiągnięcie naprawdę realnych efektów przy wygodzie i swobodzie.

Nasz Corel Warszawa realizowany jest w firmach i dla osób prywatnych.

Nie warto już zwlekać z nauką Corela, napisz, zadzwoń. Wspólnie ustalimy program dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz