Kursy CorelDRAW

Kursy Corel DRAW

Kursy Corel DRAW stworzyliśmy z myślą o wszystkich, o grafikach, projektantach, ale również pracownikach działów marketingu, wydawnictw i wszystkich miłośnikach grafiki komputerowej. Czyli tych, którzy chcą nauczyć się samodzielnie i profesjonalnie pracować w Corelu. Można pomyśleć, ze jesli coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Otóż nic bardziej mylnego w naszym pryzpadku, ponieważ każdego klienta traktujemy zawsze indywidualnie. Przeprowadzamy krótką wymianę maili, rozmowę telefoniczną lub prosimy o wypełnieni kilkuzdaniowego formularza od instruktora. Szczególnie zwracamy uwagę na naukę Corel DRAW od podstaw. To pozwala nam ustalić poziom, wymogi i już posiadaną wiedzę przyszłego kursanta, a w następstwie dopasować progrm szkolenia i tematy ćwiczeń do danego klienta.

Podsumowanie oferty rynkowej na kursy CorelDRAW:

Przyszły kursant zazwyczaj wie w zarysie, co chce osiągnąć - i jest to jego prawo i przywilej. Podobnie jak popełnianie błędów w trakcie szkolenia, póki ma status kursanta. Musi się zorientować co ma do dyspozycji na rynku skozleń. Rynek ten oferuje bowiem kursy CorelDRAW zarówno stacjonarne, jak i wyjazdowe, instruktorzy dojeżdżają do klienta oraz online. My mamy te wszystkie możliwości, a ponadto zorganizujemy zamknięte szkolenia wyjazdowe dla grup.

Kolejnym wyznacznikiem jest relacja zakresu nauki do ceny. Tutaj też jestesmy elastyczni i dokładamy starań aby wypracować z klientem taką ofertę, która będzie zadowalała obie strony. Dodatkowo nasz program skzolenia może być modyfikowany na bieżąco w trakcie zajęć, po uzgodnieniu z instruktorem. Bywa, ze jest to bardzo skuteczny zabieg, gdy instruktor widzi zmęcznei kursanta lub wie, że konkretna zmiana wpłynie dodatnio na zrozumienie zagadnienia.

  • Indywidualnie
  • Małe grupy
  • Duże grupy
  • Online
Kursy CorelDRAW

Stawiamy przede wszystkim na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną, dbając jednocześnie o bezstresowe i zdrowe dla wzroku warunki nauki. Nasze doświadczenie pokazuje, że jesteście Państwo pełni ciekawych pomysłów i na tej podstawie przygotowaliśmy różne formy naszych kursów. Każda z poniższych form jest możliwa do zorganizowania uwzględniając różne poziomy zaawansowania.

  1. podstawowy
  2. średnio-zaawansowany
  3. zaawansowany
  4. warsztaty i konsultacje, oraz kursy tematyczne

Prowadzimy również kursy z grafiki komputerowej dla dzieci, a mamy w tym już bogate doświadczenie, chociażby z grup szkolnych i licealnych.

I oczywiście to co jest najprzyjemniejsze na koniec, czyli CERTYFIKAT. Instruktor realizując program notuje postępy kursanta, ocenia je adekwatnie do jego możliwości i chęci nauki. Po wykonaniu wszystkich składowych projektów i ćwiczeń czas na test z teorii i praktyki. Jeśli odpowiedzi są prawidłowe, a projekt zaliczeniowy jest poprawnie wykonany (nie mówimy tu o guście, czy też posiadanych zdolnościach) z radością wręczamy SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Kursy Coreldraw

Kursy Coreldraw to zajęcia przepełnione praktyką dla wszystkich, których interesuje praca w Corelu.

Corel program powszechnie znany, wciąż rozwijający się i ulepszany cieszy się ogromną popularnością wśród Tych z Państwa, którzy interesujecie się pracą lub zabawą z grafiką komputerową. Corel jest programem, który zaspokaja potrzeby profesjonalistów, ale także doskonale służy pasjonatom i miłośnikom.

Kursy Coreldraw stworzone zostały z myślą o wszystkich, którzy postanowią rozpocząć swoją przygodę w środowisku Corela, aż do Tych, którzy posługują się programem sprawnie. W związku z tym przygotowaliśmy trzy podstawowe poziomy zaawansowani.

Poziom elementarny, wprowadzający do świata Corela. Dla użytkowników całkowicie nieznających programu, a także Tych, którzy mają pierwsze kroki za sobą. Pracujemy nad oswojeniem się z programem, rozwianiem wątpliwości i opanowaniem podstawowej wiedzy i praktyki.

Poziom średnio-zaawansowany, rozwijający i upewniający użytkowników, którzy potrafią już poruszać się w Corelu. Skupiamy się na praktyce, samodzielne pracy oraz przygotowaniu do profesjonalnego wykorzystywania programu.

Poziom zaawansowany, ugruntowujący wiedzę, usprawniający i optymalizujący czas pracy w Corelu. Pokazujemy nowości i nietuzinkowe rozwiązania programu, przygotowujemy na nowości oraz dajemy możliwości, by realnie skrócić czas pracy w programie.

Kursy Coreldraw są stworzone do najróżniejszych potrzeb klientów. Dlatego przygotowaliśmy różne formy dla realizacji kursów.

Kurs indywidualny. Przeznaczony dla jednej osoby. Cieszy się popularnością i efektywnością.

Kurs dla małych grup. Dedykowany dla grup kilkuosobowych, na którym użytkownicy wspólnie opanowują wiedzę i umiejętności.

Kurs dla dużych grup. Skierowany do grup kilkunastoosobowych, przeważnie dla średnich firm.

Kurs dla bardzo dużych grup/ wykład. Najczęściej realizowany w instytucjach i bardzo dużych firmach na kilkadziesiąt osób.

Online. Zdalne kursy Coreldraw cieszące się popularnością ze względu na wygodę i czas. Kursant współdzieli ekran komputera z osobą prowadzącą kurs, dzięki czemu forma ta zyskała taką sławę.

Kursy Coreldraw realizowane są w ustalonym przez Państwa miejscu. Dostosowujemy materiał i wszystkie szczegóły przed rozpoczęciem.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz