Corel CAD kurs

Jeśli zamierzasz rozpocząć naukę programu Corel CAD kurs indywidualny z trenerem jest świetną opcją.  CAD w wydaniu Corelowskim to specyficzne narzędzie projektowe, które daje sporo możliwości zarówno w pracy 2D jak i modelowania 3D. Jak wygląda nasze szkolenie przykładowe szkolenie, a także jakie najważniejsze narzędzia możesz znaleźć w tym programie - dowiesz się z naszego artykułu.

Jak wygląda Corel CAD kurs

Poziom elementarny, pierwszy. Przeznaczony dla nowych użytkowników, stawiających pierwsze kroki w programie. Kurs uwzględnia wprowadzenie do tematyki programu. Wiedza teoretyczna uzupełniana jest częścią praktyczną. Efektem kursu podstawowego ma być swobodna praca w CorelCad.

W przypadku programu projektowego Corel CAD kurs powstał zmyślą o wszystkich, którzy chcą nauczyć się projektowania w trójwymiarowej rzeczywistości. Modelowanie 3D daje ogrom możliwości projektantowi. Przede wszystkim możemy zobaczyć swój obiekt, tak jak będzie wyglądał po realnym stworzeniu. Może na ponadto wyeksportować dany widok do pliku JPG, lub obejrzeć w narzędziu do renderowania dobierając odpowiednie oświetlenie, czy też scenerię z proponowanych przykładów. To właśnie Corel CAD kurs umożliwia eksperymentowanie z parametrami i nanoszenie widzialnych zmian w projektowaniu przestrzennym. Pozwala tez przygotować materiał do druku przez drukarki 3D i plotery tnące, a także maszyny grawerujące na różnych powierzchniach. Ale przede wszystkim pracujemy i szkolimy pod kątem pracy kursanta. Dlatego program szkolenia tworzony jest zawsze indywidualnie z uwzględnieniem profesji lub hobby uczestnika kursu.

Modelowanie i wizualizacja w CorelCAD jest głównym założeniem.Niemniej jednak aby zacząć zabawę z 3D trzeba przejść i przysfoić sporo wiedzy z zakresu pracy samego programu i przyzwyczaić się do mechaniki jego działania. Tutaj również konieczne jest wyrobienie pewnych nawyków, jak np. korzystanie z okna poleceń i wydawanie komend poprzez wpisywanie symboli i wartości liczbowych.

Corel CAD kurs

Dlatego właśnie stawiamy na praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni,projektowania zgodnie z zasadami oraz pracy amego programu.

Przykładowy program kursu

 • Wprowadzenie w środowisko pracy
 • Nawigacja po programie
 • Podstawy pracy w 2D
 • Narzedzia i warianty ich działania
 • Różne metody sprowadzania danych i wykonywania rysunku 2D
 • Import elementów i współpraca z CorelDRAW
 • Przejście do pracy 3D
 • Przestrzeń i układ wymiarów
 • Operacje wykonwane w trówymiarze i punkty odniesienia
 • Modelowanie 3D i praca z bryłami
 • Skróty klawiaturowe i optymalizacja pracy
 • Zapis i rendering

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Corel cad kurs

Corel cad kurs to przygotowane specjalnie dla wielu branż, różnorodne i szerokie szkolenie ze środowiska CorelCad.

W ramach Corel cad kurs przygotowaliśmy trzy podstawowe poziomy zaawansowania.

Poziom elementarny, pierwszy. Przeznaczony dla nowych użytkowników, stawiających pierwsze kroki w programie. Kurs uwzględnia wprowadzenie do tematyki programu. Wiedza teoretyczna uzupełniana jest częścią praktyczną. Efektem kursu podstawowego ma być swobodna praca w CorelCad.

Poziom średnio-zaawansowany. Dla Tych z Państwa, którzy posiadacie już pewną wiedzę na temat pracy w Corelu. Program kursu zapewnia rozwiewanie wątpliwości i pokazanie nowych możliwości. Ponadto przygotowuje użytkowników do pracy profesjonalnej z CoreCad.

Poziom zaawansowany. Dla takich użytkowników Corela, którzy mają już doświadczenie z programem, wykorzystują go w codziennej pracy i chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności. Poziom ten ma na celu optymalizację czasu pracy i zapoznanie z nowościami oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami programu.

Każdy z poziomów zaawansowania użytkowników jest weryfikowany przed kursem, tak aby odpowiednio dobrać poziom kursu i materiał realizowany. Istnieje możliwość przygotowania kursu z wykorzystaniem codziennych przykładów z pracy użytkowników lub z wybranej partii, szczególnie ważnej dla kursantów.

Corel cad kurs realizowany jest w następujących formach:

Indywidualnie. Dla jednej osoby.

Małe grupy. Dla kilku osób, najczęściej grupy współpracowników lub znajomych.

Duże grupy. Dostosowany do potrzeb kilkunastoosobowej grupy.

Bardzo duże grupy/wykład. Przeznaczony dla dużych firm i instytucji. Program przygotowany dla kilkudziesięciu osób.

Online. Kurs zdalny, dzięki współdzieleniu monitora bardzo wygodna i efektywna forma.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia kursów eksperckich, staramy się, aby Państwa potrzeby realnie wpływały na program kursu. Stawiamy na Pańswa rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

Corel cad kurs organizowany jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Wspólnie ustalamy długość, intensywność i materiał kursu. Jesteśmy elastyczni także dla miejsca kursu. Może to być nasze biuro, Państwa firma czy dom a także miejsce wyjazdowe.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz