COREL kurs

Program popularnie zwany COREL najczęściej kojarzy się z Corel DRAW, czyli jedną z aplikacji z pakietu Corel Graphic Suite. W przypadku programu COREL kurs jest dobrym wyjściem dla osób zaczynających przygodę z rysowaniem cyfrowym.  Dziś przybliżymy COREL kurs podstawowy, oczywiście z możliwością rozbudowania o warsztaty i konsultacje oraz okurs z fotografii. Zapraszamy!

Jak wygląda COREL kurs

COREL kurs rozpoczynamy od wprowadzenia w środowisko pracy. Wszystko krok po kroku, aby kursant spokojnie i skutecznie wdrożył się w pracę. Następnie pokazujemy podstawowe narzędzia oraz ich warianty. Pracę z narzędziami i funkcjami utrwalamy miniprojektami. Po całych blokach tematycznych wykonujemy części warsztatowe polegające na stworzeniu niewielkich projektów spinających omawiane elementy. Oczywiście kursantom przysługują przerwy. RObimy je przede wszystkim dla utrzymania maksymalnej koncentracji i dbałości o zdrowie kursantów i instruktorów. Czyli szkolimy w duchu aktywnych przerw. Dodatkowo nasi instruktorzy mają bogaty zasób anegdod branżowych, które również niosa wiedzę, ale już typowo pragmatyczną. Ponadto wiadomo, ze najskuteczniej uczy się przez zabawę, więc czemu nie prowadzić skzolenia w bezstresowej ale efektywnej atmosferze? COrEL kurs kończy się wykonaniem projektu najlepiej samodzielnie, ale nasi anielsko cierpliwi instruktorzy czuwają nad wykonaniem, aby móc z czystym sumeiniem i zasdowoleniem przejść do tej najprzyjemniejszej cześci. Wręczenia spersonalizowanego certyfikatu, który kursant może sam sobie zaprojektować.

Firmy szkoleniowe COREL Warszawa

Umiejętności praktyczne może kursant wykorzystywać już na etapie nauki, np. tworząc elementy graficzne do swojego bloga, witryny, czy portfolio. Mamy za sobą szkolenia, w których kursanci na zajęciach uczyli się wykonując zadania pracownicze, dzięki czmemu mieli spokojniej w pracy.

  • Srodowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
  • Ustawienia programu i interfejs
  • Narzędzia i warianty
  • Rysunki ręczne i automatyczne
  • Wektory i rastry
  • Skróty klawiaturowe i myszowe
  • Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
  • Część warsztatowa

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Corel kurs

Corel kurs to cykliczne warsztaty łączące wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi. Oswajamy i przygotowujemy nowych użytkowników Corela, Tych znających program uczymy jak wiedzieć i potrafić więcej, natomiast Takich, którzy wiedzą już dużo – uczymy jak praktycznie, czasowo i pewnie zostać profesjonalistą.

Nie ma na co czekać. Pracujesz w Corelu? Interesujesz się grafiką wektorową? Dla Ciebie jest Corel kurs.

Poziom zaawansowania ustalamy wspólnie. Pokazujesz nam co potrafisz, z czym chcesz pracować lub co wykorzystujesz w pracy codziennej, a my ustalamy jak zwiększyć Twoją pewność i umiejętności.

Proponujemy spotkanie, rozmowę, test, wspólną pracę – zobaczymy, który z poziomów jest dla Ciebie.

Poziom podstawowy – dla wszystkich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w Corelu.

Poziom średnio-zaawansowany – dla Tych, którzy już znają program i chcieliby więcej.

Poziom zaawansowany – zostań z nami profesjonalistą Corela.

Corel kurs uwzględnia również niestandardowe rozwiązania, na przykład pracę z wykorzystaniem partii materiału z codziennych zajęć w firmie, wybraną przez Was część, która wydaje się Wam najpotrzebniejsza lub ważna.

Wiemy, że pracujecie z Corelem w różnych formach, w pracach, domach, projektach i wielu innych konfiguracjach, dlatego przygotowaliśmy różne formy Corel kurs.

Indywidualnie. Dla jednej osoby.

Małe grupy. Dla kilku osób.

Duże grupy. Dla kilkunastu osób.

Bardzo duże grupy/wykłady. Dla kilkudziesięciu osób.

Online. Kurs zdalny dla wybranej przez Was liczny osób.

Wszystkie formy kursu realizujemy na każdym poziomie zaawansowania.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem składającym się z doświadczonych fachowców. Stawiamy na Wasz rozwój i chcemy podnosić Wasze kwalifikacje, rozwijać umiejętności i pokazywać nowe możliwości.

Dzięki szerokiej ofercie kursów, jaką przygotowaliśmy jesteśmy gotowi na naprawdę niestandardowe wyzwania.

Corel kurs realizowany jest w firmach, a także z osobami prywatnymi. Wiemy, że ten program przyciąga nie tylko ekspertów różnych dziedzin, ale także pasjonatów i miłośników grafiki.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie spotkamy się, porozmawiamy, znajdziemy najlepsze z możliwych rozwiązań.

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz