You are currently viewing Kurs Corel Draw

Kurs Corel Draw

Kurs Corel Draw

Kurs Corel Draw został przygotowany dla Tych z Państwa, którzy pragną poznać możliwości pracy z grafikami wektorowymi. Corel to kanadyjski produkt Corel Corporation przeznaczony do pracy w grafikach komputerowych.

Kurs Corel Draw zawiera w sobie całą masę niezbędnych wiadomości i umiejętności, które są niezbędne do samodzielnej pracy z programem w wielu branżach.

Uwzględniając Państwa potrzeby Kurs Corel Draw podzieliliśmy ze względu na stopnie zaawansowania.

Kurs podstawowy. Stworzony z myślą o Tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w Corelu i chcą odkrywać możliwości programu.

Kurs średnio-zaawansowany. Dedykowany użytkownikom Corela, którzy pragną pracować z programem profesjonalnie i mają już pewne umiejętności i wiedzę na temat Corela.

Kurs zaawansowany. Dla Tych z Państwa, którzy swobodnie pracują z Corelem i chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, tak aby ulepszyć swoją pracę, poznać nowe rozwiązania a także zoptymalizować czas pracy.

Mając na uwadze różnorodność branż i potrzeb naszych klientów organizujemy również Kurs Corel Draw w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów.

Na naszych kursach stawiamy na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną.

Nasze doświadczenie pokazuje, że jesteście Państwo pełni ciekawych pomysłów i na tej podstawie przygotowaliśmy różne formy naszych kursów. Każda z poniższych form jest możliwa do zorganizowania uwzględniając różne poziomy zaawansowania.

Kurs Corel Draw – różne formy.

Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.

Małe grupy. Dla kilku osób. Kurs najczęściej realizowany w grupie współpracowników lub przyjaciół.

Duże grupy. Dla kilkunastu kursantów, przeważnie organizowany w firmach.

Bardzo duże grupy/ wykłady. Dla instytucji i dużych firm. Dla kilkudziesięciu kursantów.

Online. Zdalny kurs przy wykorzystaniu możliwości nowych technologii, kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Kurs Corel Draw przeznaczony jest dla firm i osób prywatnych.

Jesteśmy profesjonalną i zaangażowaną firmą wspierającą rozwój wielu branż.

Sedercznie zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz