You are currently viewing Corel draw kurs dla zaawansowanych

Corel draw kurs dla zaawansowanych

Corel jest najpowszechniej używanym i bardzo efektywnym programem graficznym do tworzenia i edycji grafiki, dającym ogromne możliwości. Jednak obsługa nie jest najprostsza. Zwłaszcza, gdy użytkownik rozpoczyna pracę na nowym wyższym poziomie i ma przed sobą pełen wachlarz nieznanych funkcji. Dlatego stworzyliśmy program szkoleń „Corel draw kurs dla zaawansowanych”. Jest dedykowany dla wdrożonych użytkowników, którzy sprawnie poruszają się po programie, ale chcą usystematyzować wiedzę, przećwiczyć problematyczne funkcje, poznać ciekawe zastosowania opcji i nabyć nowe umiejętności na profesjonalnym poziomie. Zachęcamy do udziału w kursie i do dalszych kroków pod okiem naszych doświadczonych szkoleniowców.

Dlaczego Corel draw kurs dla zaawansowanych u nas? Corel draw kurs dla zaawansowanych

  • Dysponujemy instruktorami z bogatym doświadczeniem w szkoleniu i w pracy z Corel draw.
  • Szkolimy w największych miastach Polski: Warszawa, Łódź, Kraków, Radom i inne.
  • Dopasowujemy kursy do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Przez Corel draw kurs dla zaawansowanych przeprowadzamy rozmowę, na podstawie której dobieramy odpowiedni program zajęć, który może być modyfikowany na bieżąco.
  • Jesteśmy elastyczni czasowo i terminowo. Szkolimy też popołudniami i w weekendy.
  • Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie na Ursynowie, lub u klienta. Istnieje możliwość prowadzenia szkoleń we wcześniej umówionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej, lub szkolnej.
  • Szkolimy w miłej i bezstresowej atmosferze, przerabiając krok po kroku zaawansowane funkcje. Przygotujemy kursanta do wykonywania profesjonalnie zadań, tworzenia zaawansowanych technicznie grafik i edycji na wysokim poziomie jakości, intuicyjnego i sprawnego poruszania się po programie. Przygotujemy kursanta do pracy na poziomie profesjonalisty.
  • Przekazujemy przystaną i usystematyzowaną wiedzę, utrwalając ja przykłądami i ćwiczeniami.
  • Pracujemy z indywidualnymi kursantami, małymi i średnimi grupami. Dla dużych grup proponujemy wykłady wprowadzające. Szkolimy również online, współdzieląc pulpit z kursantem, praktycznie w dowolnych warunkach..

Użytkowników początkujących zapraszamy na kursy z Corela dla początkujących.
Zachęcamy do uczestnictwa w kursach dedykowanych np. techniki dla grafików.


Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: Excel, Photoshop, Autocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówZapraszamy do kontaktu:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz