You are currently viewing Szkolenie Corel Draw Kraków

Szkolenie Corel Draw Kraków

Szkolenie Corel Draw Kraków zostało stworzone z myślą o osobach pracujących i mieszkających w Krakowie i jego okolicach. Przy opracowywaniu materiałów szkoleniowych wzięliśmy pod uwagę wymagania rynku Krakowa i potencjału rozwoju poza stolicą. Gród Kraka to ciekawy i wymagający rynek nastawiony na młodych i wyszkolonych pracowników. Chcemy Wam pomóc rozwijać się, zaskakiwać efektami i podnosić kwalifikacje, abyście mogli dostać upatrzoną pracę i mieć własną satysfakcję z osiąganych wyników.

Corel jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych. Przeznaczony głównie do tworzenia grafiki wektorowej. Corel doskonale nadaje się do tworzenia plakatów, folderów reklamowych, ulotek i wizytówek. Jest powszechnie znany w wielu branżach graficznych i wśród pasjonatów. Program szkolenie Corel Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik na danym poziomie, by swobodnie i sprawnie korzystać z programu.

Szkolenie Corel Draw Kraków – OFERTA

W ofercie znajdą Państwo kurs Corel na różnych poziomach zaawansowania.
Kursy organizowane są dla grup lub indywidualnych klientów. Oferujemy możliwość szkolenia grafików w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność, lub chcących poznać tajniki programu. Zajęcia dopasowywane do potrzeb kursanta dają najlepsze efekty.

Szkolenie Corel Draw Kraków – poziomy zaawansowania:Szkolenie Corel Draw Kraków

– podstawowy – wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Corela, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.
średnio-zaawansowany – przewidziany dla użytkowników z ugruntowaną wiedzą, pozwalającą na wykonywanie podstawowych operacji.
– zaawansowany – skierowane są do użytkowników Corela, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Corela. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Corel, również przy współpracy z innymi programami.


Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz