Corel DRAW kurs

Corel DRAW to jeden z najpopularniejszych programów do pracy z grafiką komputerową, głównie wektorową. Jest dość intuicyjnie zbudowany i ma przejrzysty interfejs. No i oczywiście jest sporo tańszy od programów Adobe. To są główne powody, dla których Corel DRAW jest tak chętnie wybierany. Natomiast szkolenia na rynku są zdecydowanie bardziej ograniczone jeśli chodzi o oferty firm szkoleniowych, niż oferty z Adobe. Jesteśmy jedną z tych firm, które oferują bogaty program szkolenia wraz z autentycznymi materiałami profesjonalnych grafików. Dlatego jeśli interesuje CIę nauka Corel DRAW kurs z instruktorem jest znakomitym wyjściem. Natomiast poniżej opowiemy trochhę o tym czym kierować się przy ustalaniu programu szkolenia i jak przygotować się do kursu. Z tego artykułu dowiesz się również, czego możesz spodziewać się na szkoleniu i jak wygląda jego organizacja oraz zakres.

Jak przebiegają szkolenia?

Na początek przykład: grafika obok to ilustracja, która potrafi wykonać przyszły grafik komputerowy już w połowie zajęć. Bez stresu, sprawnie, poprawnie technicznie i estetycznie, oraz zupełnie samodzielnie w bardzo rozsądnym czasie i bez zmęczenia. To są założenia, które realizujemy w trakcie szkolenia. Chcemy aby kursant umiał tak właśnie pracować wychodząc z sali szkoleniowej. Bonusem jest to, aby również miał z tego sporo frajdy. Dbamy także o bezstresową atmosferę i motywowanie do pracy oraz dokładamy starań, aby nie przeciążać fizycznie kursanta, np. stosując tzw. aktywne przerwy. Dlaczego to wszystko jest tak ważne? Ponieważ istotnie podnosi poziom efektywności przyswajania wiedzy. A poza tym szkolenie jest wtedy rozrywkowo spędzonym czasem z korzyściami w postaci nowych umiejętności. W przypadku nauki programu Corel DRAw kurs stanowi efektywnywny początek zabawy z grafiką komputerową.

Corel DRAW kurs

Praktyka, usystematyzowana wiedza i anielsko cierpliwi instruktorzy

 • Dostosowywanie programu
 • Rysunek odręczny i opisy projektów
 • Narzedzia i ich warianty pracy
 • Harmonie, klucze kolorystyczne i szablony
 • Skróty klawiszowe
 • Automatyzacja i bezpieczeństwo projektu
 • Autentyczne materiały z pracowni projektwych i studiów fotograficznych
 • Możliwość pracy na materiałach własnych kursanta i pzygotowania rozwiązań dla specyficznych kwestii
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Dodatkowe tematy, np.: wyciąg z praw autorskich, księga znaku, tworzenie logotypów, skłąd publikacji itp.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Corel Draw kurs został przygotowany dla Tych, którzy chcą/potrzebują poznać pracę z grafikami wektorowymi. Corel to kanadyjski produkt firmy Corel Corporation, służący do pracy z grafiką wektorową. Oferuje znakomite możliwości tworzenia i edycji grafiki, która jest wykorzystywana w wielu branżach, np. reklamowych, marketingowych. Tak przygotowane grafiki drukuje się na firmowych koszulkach, plakatach informacyjnych, graweruje na reklamowych gadżetach, czy umieszcza na stronach. Praca z Corelem nie należy do najprostszych, jak z każdym narzędziem zawierającym wiele przydatnych funkcji. Niemniej jest warto opanowania.

Dlaczego nasz Corel Draw kurs?

Proponujemy Państwu uczestnictwo w Corel Draw kurs, stworzonym z myślą o szerokim gronie odbiorców. Uwzględniając Państwa potrzeby dot. Corel Draw kurs podzieliliśmy na stopnie:

 • podstawowy – z myślą o nowicjuszach w dziedzinie grafiki wektorowej, którzy potrzebują przeprowadzenia krok po kroku od podstaw. Wprowadzenia w środowisko Corela i omówimy je od podstaw;
 • średnio-zaawansowany – dedykowany użytkownikom, którzy chcą pracować profesjonalnie i mają już pewne umiejętności i wiedzę. Ugruntujemy i usystematyzujemy wiedzę, aby użytkownik sprawniej poruszał się po programie i przygotujemy do kursu zaawansowanego;
 • zaawansowany – dla kursantów swobodnie pracujących z Corelem, chcących ugruntować wiedzę i przećwiczyć trudne dla nich elementy. Pokarzemy rozwiązania i nauczymy optymalizować czas pracy.Corel Draw kurs

Przed rozpoczęciem Corel Draw kurs zapraszamy na rozmowę. Określimy potrzeby i umiejętności osób szkolonych i dobierzemy odpowiedni program zajęć. Opcjonalnie zorganizujemy Corel Draw kurs w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Szkolimy w kilku wariantach:

 • Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
 • Małe grupy. Dla kilku osób. Kurs najczęściej realizowany w grupie współpracowników lub przyjaciół.
 • Duże grupy. Dla kilkunastu kursantów, przeważnie organizowany w firmach.
 • Bardzo duże grupy/ wykłady. Dla instytucji i dużych firm. Dla kilkudziesięciu kursantów.
 • Online. Zdalny kurs przy wykorzystaniu możliwości nowych technologii, kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach. Proponujemy zajęcia w wymiarze 4h z przerwą. Szkolimy też weekendowo i popołudniami.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Kursy Corel KrakówKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz