You are currently viewing Corel Draw kurs

Corel Draw kurs

Corel Draw kurs został przygotowany dla Tych, którzy chcą/potrzebują poznać pracę z grafikami wektorowymi. Corel to kanadyjski produkt firmy Corel Corporation, służący do pracy z grafiką wektorową. Oferuje znakomite możliwości tworzenia i edycji grafiki, która jest wykorzystywana w wielu branżach, np. reklamowych, marketingowych. Tak przygotowane grafiki drukuje się na firmowych koszulkach, plakatach informacyjnych, graweruje na reklamowych gadżetach, czy umieszcza na stronach. Praca z Corelem nie należy do najprostszych, jak z każdym narzędziem zawierającym wiele przydatnych funkcji. Niemniej jest warto opanowania.

Dlaczego nasz Corel Draw kurs?

Proponujemy Państwu uczestnictwo w Corel Draw kurs, stworzonym z myślą o szerokim gronie odbiorców. Uwzględniając Państwa potrzeby dot. Corel Draw kurs podzieliliśmy na stopnie:

  • podstawowy – z myślą o nowicjuszach w dziedzinie grafiki wektorowej, którzy potrzebują przeprowadzenia krok po kroku od podstaw. Wprowadzenia w środowisko Corela i omówimy je od podstaw;
  • średnio-zaawansowany – dedykowany użytkownikom, którzy chcą pracować profesjonalnie i mają już pewne umiejętności i wiedzę. Ugruntujemy i usystematyzujemy wiedzę, aby użytkownik sprawniej poruszał się po programie i przygotujemy do kursu zaawansowanego;
  • zaawansowany – dla kursantów swobodnie pracujących z Corelem, chcących ugruntować wiedzę i przećwiczyć trudne dla nich elementy. Pokarzemy rozwiązania i nauczymy optymalizować czas pracy.Corel Draw kurs

Przed rozpoczęciem Corel Draw kurs zapraszamy na rozmowę. Określimy potrzeby i umiejętności osób szkolonych i dobierzemy odpowiedni program zajęć. Opcjonalnie zorganizujemy Corel Draw kurs w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Szkolimy w kilku wariantach:

  • Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
  • Małe grupy. Dla kilku osób. Kurs najczęściej realizowany w grupie współpracowników lub przyjaciół.
  • Duże grupy. Dla kilkunastu kursantów, przeważnie organizowany w firmach.
  • Bardzo duże grupy/ wykłady. Dla instytucji i dużych firm. Dla kilkudziesięciu kursantów.
  • Online. Zdalny kurs przy wykorzystaniu możliwości nowych technologii, kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach. Proponujemy zajęcia w wymiarze 4h z przerwą. Szkolimy też weekendowo i popołudniami.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Kursy Corel KrakówKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz