Z doświadczenia wiemy, że Warszawski rynek pracy i samorealizacji to ten najrozleglejszy w kraju i aspirujący do czołówki rynków Europy. Grafika komputerowa w dzisiejszych czasach jest podstawą tworzenia materiałów reklamowych i handlu. Jak również kreatywne i rozwijające hobby i relaks, czy kreatywne organizowanie czasu dzieciom. Dlatego warto wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom i zaproponować kurs grafiki Warszawa dobrany do Państwa indywidualnych wymagań. Nie tracąc przy tym ich jakości szkolenia i atrakcyjności ceny, jednocześnie zachowując ukierunkowanie na systematyczną i rzetelną pracę z kursantem w bezstresowej atmosferze.

Kurs grafiki Warszawa obejmuje najnowsze wersje programów do tworzenia i edycji grafiki wektorowej, w tym Corel DRAW. Proponujemy też programy Adobe. Kurs grafiki Warszawa przeznaczony jest dla osób pracujących lub mieszkających w Warszawie, jak również przebywających gościnnie, a chcących skorzystać z możliwości stolicy. Tym proponujemy Corel szkolenie w weekend.

Poza omówieniem funkcji i narzędzi programów graficznych w zakresie danych poziomów szkoleń graficznych nasi instruktorzy przedstawią Państwu  również techniki rysunku i podstawy fotografii. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych rysowników, my umożliwmy poprawne wykonywanie grafik, które będą cieszyły oko. Prowadzimy kursy z różnego zakresu materiału: od podstawowego, przez techniki dla grafików, po kursy dla przyszłych fotografów z podstawami kompozycji.

Kurs grafiki komputerowej WarszawaKurs grafiki Warszawa SPartners to przede wszystkim:

 • Kompetentni instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
 • Szkolenia z różnych wersji od X7, do 2017 i 2018, a jeśli trzeba również np. Corel 9
 • Kursy jedno i kilkudniowe, rónież weekendowo, popołudniami i wieczorami.
 • Warszawie i największych miastach Polski, np. KrakówRadom.
 • Materiał i cena dopasowana do Państwa potrzeb i możliwości
 • Bezstresowa atmosfera.
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza utrwalana praktycznymi ćwiczeniami.
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online.
 • 3 poziomy zaawansowania kursupodstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany.
 • Uwzględnienie kwestii interesujących kursanta.
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości i poziomu koncentracji
 • Szkolenia u klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach, np. hotelach, salach konferencyjnych itp.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Wyróżniają nas dostosowane i interesujące programy kursów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń. Kurs Corel został przygotowany dla Tych z Państwa, którzy pragną opanować możliwości pracy z grafikami wektorowymi. Corel to kanadyjski produkt Corel Corporation przeznaczony do pracy w grafikach komputerowych. Kurs Corel zawiera w sobie całą masę niezbędnych wiadomości i umiejętności, które są niezbędne do samodzielnej pracy z programem w wielu branżach.

Nasz główny obszar szkoleń to stolica i jej najbliższe okolice. Tu też mamy swoją siedzibę. Jesteśmy świetnie zorientowani w realiach Warszawskiego rynku pracy, Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dobrane do tych realiów szkolenia, warsztaty i doraźne kursy doszkalające.

Kurs grafiki komputerowej Warszawa – PROGRAM

Corel jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych. Przeznaczony głównie do tworzenia grafiki wektorowej. Corel doskonale nadaje się do tworzenia plakatów, szyldów i folderów reklamowych, ulotek, wizytówek, dokumentów tekstowych. Jest powszechnie znany w wielu branżach i wśród pasjonatów grafiki. Program szkolenie Corel Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik.

Poziomy:Kurs grafiki komputerowej Warszawa

 • podstawowy – z myślą o Tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w Corelu i chcą odkrywać możliwości programu.
 • średnio-zaawansowany – dla użytkownikom Corela, którzy pragną pracować z programem profesjonalnie i mają już pewne umiejętności i wiedzę na temat Corela.
 • zaawansowany. Dla Tych z Państwa, którzy swobodnie pracują z Corelem i chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, tak aby ulepszyć swoją pracę, poznać nowe rozwiązania a także zoptymalizować czas pracy.

Online. Zdalny kurs na każdym poziomie zaawansowania, gdzie kursant współdzieli pulpit ze szkoleniowcem, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Kurs Corel prowadzimy dla kursantów indywidualnych, małych i dużych grup.

Kursy Corel Kraków


Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz