You are currently viewing Corel szkolenie

Corel szkolenie

Niezależnie od tego, czy jesteś grafikiem z zawodu, czy z zamiłowania prędzej, czy później zetkniesz się z programem Corel Draw. Albo z konieczności albo mając możliwość pracy z tym świetnym narzędziem do edycji grafiki masz dwa wyjścia: uczyć się samodzielnie, lub iść na Corel szkolenie.

Corel to kanadyjski produkt Corel Corporation, służący do pracy z grafiką wektorową. Oferuje znakomite możliwości tworzenia i edycji grafiki, która jest wykorzystywana w wielu branżach, np. reklamowych, marketingowych. Grafiki drukuje się na koszulkach, plakatach, reklamowych gadżetach, czy umieszcza na stronach. Praca z Corelem nie należy do najprostszych, ale oferuje wiele bardzo przydatnych funkcji i możliwości.

Dlaczego Corel szkolenie?

Corel szkolenie ma tę przewagę nad samodzielną nauką, że oszczędza Twój czas, nerwy, oraz pozwala uniknąć większości typowych błędów i ich powtarzania. Jednocześnie jest przygotowany pod indywidualnym kontem, zarówno potrzeb grup, jak i pojedynczych osób szkolonych. Proponujemy kompleksowe Corel szkolenie i podzieliliśmy je na poziomy:

  • podstawowy – dla nowych użytkowników, których przeprowadzimy krok po kroku od podstaw. przez zapoznanie z programem. Wprowadzimy w środowisko Corela i omówimy podstawy;
  • średnio-zaawansowany – przydatny użytkownikom, zamierzają pracować profesjonalnie i mają początkową wiedzę. Ugruntujemy i usystematyzujemy umiejętności, usprawnimy pracę z programem, przedstawimy nowe funkcje i przygotujemy do kursu zaawansowanego;
  • zaawansowany – dla użytkowników swobodnie pracujących z Corelem, chcących ugruntować wiedzę i przećwiczyć trudne dla nich elementy. Pokarzemy przydatne rozwiązania i nauczymy optymalizować czas pracy.Corel Draw kurs

Przed rozpoczęciem Corel Draw kurs zapraszamy na rozmowę. Określimy potrzeby i umiejętności osób szkolonych i dobierzemy odpowiedni program zajęć. Opcjonalnie zorganizujemy Corel Draw kurs w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Szkolimy w kilku wariantach:

  • Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
  • Małe grupy. Dla kilku osób. Kurs najczęściej realizowany w grupie współpracowników lub przyjaciół.
  • Duże grupy. Dla kilkunastu kursantów, przeważnie organizowany w firmach.
  • Bardzo duże grupy/ wykłady. Dla instytucji i dużych firm. Dla kilkudziesięciu kursantów.
  • Online. Zdalny kurs przy wykorzystaniu możliwości nowych technologii, kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach. Proponujemy zajęcia w wymiarze 4h z przerwą. Szkolimy też weekendowo i popołudniami.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Kursy Corel KrakówKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz