You are currently viewing Corel nauka

Corel nauka

Trzeba opanować nowy program graficzny. Grafika wektorowa? Jest zamówienie na plakat promocyjny.Dyrektor reklamowy zlecił bardo zaawansowany projekt? A może masz przygotować obrazek na urodzinowy kubek. Corel nauka – to hasło, które przychodzi na myśl w takich sytuacjach.

Corel to kanadyjski produkt firmy Corel Corporation, służący do pracy z grafiką wektorową. Oferuje znakomite możliwości tworzenia i edycji obrazu, który jest wykorzystywany w wielu branżach. Tak przygotowane grafiki drukuje się na koszulkach, plakatach, gadżetach, czy umieszcza na stronach. Praca z Corelem nie należy do najprostszych, jak z każdym narzędziem zawierającym wiele przydatnych funkcji. Niemniej program daje profesjonalne efekty i jest wart opanowania. Od tworzenia prostych brył, po wieloelementowe obiekty. Oczywiście można uczyć się samodzielnie. Jeśli ma się dużo czasu, zapału i cierpliwości. To jest możliwe…ale dość trudne i pracochłonne. A można zrobić to łatwiej. Z nami.

Gdy my przedstawimy Ci Corel nauka przestanie być trudna!

Proponujemy program kursów „Corel nauka”, stworzony dla szerokiego grona odbiorców. Uwzględniając ich potrzeby podzieliliśmy kurs „Corel nauka” na poziomy:

  • podstawowy – dla wdrażających się grafik wektorową, którzy potrzebują nauki od podstaw. Wprowadzimy w środowisko Corela i omówimy je krok po kroku;
  • średnio-zaawansowany – dla użytkowników, którzy chcą pracować profesjonalnie i mają już podstawową wiedzę Ugruntujemy i usystematyzujemy informacje, aby usprawnić obsługę programu i przygotujemy do kursu zaawansowanego;
  • zaawansowany – dla swobodnie pracujących, chcących ugruntować wiedzę i przećwiczyć trudne dla nich elementy. Pokarzemy rozwiązania i nauczymy optymalizować czas pracy.Corel Draw kurs

Przed rozpoczęciem „Corel nauka” zapraszamy na rozmowę. Określimy potrzeby i umiejętności kursantów, dobierzemy odpowiedni program. Opcjonalnie zorganizujemy kurs „Corel nauka” w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Szkolimy:

  • Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
  • Małe grupy. Dla kilku osób. Najczęściej w grupie współpracowników lub przyjaciół.
  • Duże grupy. Kilkunastoosobowe, w firmach i szkołach.
  • Bardzo duże grupy / wykłady. Dla instytucji i korporacji. Kilkudziesięciu kursantów.
  • Online. kursant współdzieli pulpit ze szkoleniowcem. Forma wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w uzgodnionych lokalizacjach. Proponujemy zajęcia w wymiarze 4h z przerwą. Szkolimy też weekendowo i popołudniami.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Kursy Corel KrakówKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz