Corel DRAW dla początkujących

Corel jest marką, ale najcześciej jest kojarzony ze swoim flagowym produktem, czyli Corel DRAW. Jest to wszechobecne i mocne zarazem narzędzie. Program  jest zasadniczo w każdej firmie, ponieważ jego działanie ułatwia tworzenie grafiki wektorowej. Corel  Draw to przede wszystkim moc wydajności oszczędzająca zarazem  Tobie pracę i czas. Od Corela się nie da uciec w dzisiejszym świecie. Jest on  - wbrew pozorom - wszechobecny będąc powodem tego, że praca designu graficznego staje się bardziej intuicyjna. Bez niego nieomal każda firma funkcjonowałaby mniej szybko i przynosiła mniejsze dochody. Corel dla początkujących jest niezbędny. Jeśli szukasz nauki Corel DRAW dla początkujących - zapraszamy. Mamy bogate, wieloletnie dościwadczenie i anielsko cierpliwych instruktorów.

Skuteczna prostota szkoleń Corel DRAW dla początkujących

Corel Draw dla początkujących kojarzy się też bardzo często z czymś prawie nieprzyswajalnym. A zarazem wymagającym niemal zdolności programowania i eksperckiej wiedzy. Rzecz jasna, program  może taki się wydawać, jednak jest to mit ukuty na bazie czegoś bardzo niepotrzebnego – niewiedzy.

Z tą ostatnią kwestią  jesteśmy w stanie – i chcemy – Ci skutecznie pomóc. Corel to na tyle wszechobecne narzędzie pracy grafiki wektorowej, że niezależnie od tego, jaką funkcję w firmie pełnisz– przyda Ci się nasz kurs. To bardzo istotne, aby wyróżniać się na rynku pracy. Być dobrym grafikiem w oczach pracodawcy i szukając innej posady posiadać dodatkowe funkcje, którymi przyciągnie się uwagę ewentualnego nowego szefa lub sprawi, że teraźniejszy bardziej Cię doceni.

Nasza oferta kursów Corel DRAW dla początkujących

Corel DRAW dla początkujących

Gdzie szybko nauczyć się Corel Draw? U nas.  Nasi doświadczeni eksperci nauczą Cię od podstaw tego, jak opanować to niezwykle skuteczne narzędzie. Ponad to od Ciebie też zależy, kiedy będziesz się uczyć! Jesteśmy otwarci na pertraktacje w kwestii układu terminów nauki, czasu jej trwania oraz miejsca, w jakim się odbędzie. Możemy Cię uczyć w naszych kwaterach, możemy jednak też przyjechać do Ciebie – wszystko zależne jest od Twoich preferencji. Najistotniejszy dla nas jest Twój komfort – stworzenie Ci warunków, w których najwygodniej będzie Ci się uczyć obsługi Corel Draw - nawet, jeśli jest to kurs Excel dla początkujących.

 

Kontakt:
Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link. Znajdziesz nas rónież na facebooku

Corel to profesjonalne oprogramowanie do projektowania grafiki komputerowej. Posiada pakiet ciekawych możliwości tworzenia i edycji obrazów. Zawiera wszystkie cenione w branży graficznej narzędzia. Pozwala dać wyraz  kreatywności, oferuje wyjątkowe funkcje, pozwala łatwo i pewnie przygotować piękne projekty, zdjęcia oraz strony internetowe. Niezależnie od tego co Cię interesuje, jakie masz zdolności projektanckie, Corel Draw umożliwi realizację pomysłów. Wiadomo jednak, ze od czegoś trzeba zacząć. A najlepiej zaczyna się od początku.
Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na kursy Corel Draw dla początkujących.

Corel Draw dla początkujących – pierwszy krok

Rozpoczęcie pracy z Corel bywa niełatwe dla początkujących użytkowników. Z powodu ogromu ciekawych funkcji na różne zagadki napotykają nawet profesjonalni projektanci. Na naszych kursach poznasz podstawy i sprawdzisz nowości. Osiągniesz wyższą wydajność własnego toku pracy, zoptymalizujesz jej czas i skorzystasz z wysokiej jakości materiałów edukacyjnych i bogatego doświadczenia naszych szkoleniowców.

  • Corel Draw dla początkujących – dla wdrażających się grafik, którzy potrzebują nauki od podstaw. Wprowadzimy w środowisko Corela i omówimy je krok po kroku; Przygotujemy kursanta do podjęcia kursu na poziomie średnio-zaawansowanym. Weźmiemy pod szczególną uwagę, tych którzy chcą pracować profesjonalnie i mają już podstawową wiedzę Ugruntujemy i usystematyzujemy każdą wiedzę jaką posiadają, aby usprawnić obsługę programu. Pokarzemy rozwiązania i nauczymy optymalizować czas pracy.Corel Draw kurs

Przed rozpoczęciem „Corel Draw dla początkujących” zapraszamy na rozmowę. Określimy potrzeby i umiejętności kursantów, dobierzemy odpowiedni program. Opcjonalnie zorganizujemy kurs „Corel Draw dla początkujących” w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Szkolimy:

  • Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
  • Grupy: małe, duże, bardzo duże i wykłady. Od kilku osób. Najczęściej w grupie współpracowników lub przyjaciół. przez kilkunastoosobowe, w firmach i szkołach. Dla instytucji i korporacji. Po kilkuset słuchaczy na wykładach.
  • Online. kursant współdzieli pulpit ze szkoleniowcem. Forma wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w uzgodnionych lokalizacjach. Proponujemy zajęcia w wymiarze 4h z przerwą. Szkolimy też weekendowo i popołudniami.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Kursy Corel KrakówKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz