You are currently viewing Kurs Corel DRAW techniki

Kurs Corel DRAW techniki

W dzisiejszych dniach grafika stanowi hobby lub pracę wielu ludzi i dynamicznie rozwija się w wielu branżach. Aby móc sprostać wymaganiom rynku, być konkurencyjnym, rozwijać umiejętności i realizować hobby warto nauczyć się obsługi programów graficznych. Np. Corel DRAW, który dysponuje wieloma ciekawymi i przydatnymi technikami rysunku, łącznie z 3D. Techniki te służą do osiągania różnych efektów, zależnie od tego jaki projekt wykonujemy, jaki jest ego charakter, np. styl japoński, retro czy futurystyczny. Nie tylko rysunek jest tworzony za pomocą różnych technik, ale również czcionki, które można w bardzo dużym stopniu modyfikować i tworzyć własne fonty. Nasze kursy istotnie ułatwią Państwu zyskanie tych umiejętności.
Zapraszamy do nauki pod okiem doświadczonego instruktora. Szkolenia graficzne prowadzimy w miłej atmosferze.. Bez wzlgldu na poziom zaawansowania przeprowadzimy Państwa przez szkolenie Corel DRAW techniki krok po kroku. Proponujemy konkurencyjną na rynku ofertę szkoleń graficznych (również np. Illustrator, InDesign, Photoshop, AutoCAD i inne) z zachowaniem jakości kursu, profesjonalizmu instruktorów, w dogodnych terminach i lokalizacjach. Kursy ukończone pomyślnie zakończone są certyfikatem.

Kurs Corel DRAW techniki prowadzimy:

na 3 poziomach zaawansowania

  • podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji programu, omawiamy podstawowe opcje i narzędzia programu. Poziom ten daje gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
  • średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali już pewne umiejętności i wiedzę, ale pragną się rozwijać i doskonalić. Na poziomie tym przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem
  • zaawansowany. Skupia użytkowników profesjonalnych, swobodnych i pewnych, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę, przygotować się na nowości, poznać nieszablonowe rozwiązania Corela, a także zoptymalizować swój czas pracy.

w kilku różnych trybach:

  • Indywidualnie
  • Małych grup do kilku kursantów
  • Dużych grup do kilkunastu kursantów
  • Bardzo dużych grup, wykłady dla kilkudziesięciu osób
  • Online, zdalnie z opcją współdzielenia pulpitu

Kursy prowadzimy w warszawskim biurze, u klientów, lub w uzgodnionych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia proponujemy rozmowę. Określimy Państwa umiejętności, wymagania i możliwości i na tej podstawie dobierzemy najodpowiedniejszy program zajęć.


 Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz