You are currently viewing Kurs CorelDRAW

Kurs CorelDRAW

Kurs CorelDRAW to seria szkoleń bazujących na praktyce utrwalającej przydatną wiedzę, dla wszystkich których interesuje praca w Corelu.
CorelDRAW to program z czołówki aplikacji do pracy z grafiką. Powszechnie znany, wciąż rozwijany i ulepszany. Cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników, którzy interesują się pracą lub zabawą z grafiką komputerową. Spełnia wymagania profesjonalistów, służy pasjonatom i miłośnikom.

Kurs Coreldraw – założenia i forma.

Stworzony z myślą o tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w środowisku Corela, i tych którzy posługują się programem sprawnie. Przygotowaliśmy różne poziomy zaawansowania:
Podstawowy wprowadza w środowisko Corela. Dla użytkowników nieznających programu lub którzy mają dopiero pierwsze kroki za sobą. Zapoznajemy z programem, pomagamy opanować podstawowe funkcje.
Średnio-zaawansowany rozwija i upewnia użytkowników, którzy potrafią już poruszać się w Corelu. Skupiamy się na praktyce, samodzielnej pracy oraz przygotowaniu do profesjonalnego wykorzystywania programu. Uczymy metodyki znajdywania rozwiązań i przewidywania wyników korzystania z danych funkcji.
Zaawansowany ugruntowuje wiedzę, usprawnia i optymalizuje czas pracy. Pokazujemy nowości i nietuzinkowe rozwiązania programu, przygotowujemy na nowości oraz dajemy możliwości, by realnie skrócić czas pracy w programie.

Kurs CorelDRAWFormy szkolenia:
Kurs CorelDRAW prowadzimy dla kursantów indywidualnych oraz grup małych i dużych. Od kilkuosobowych grup, po wykłady dla kilkudziesięcioosobowych grup słuchaczy. Dostosowujemy materiał i wszystkie szczegóły przed rozpoczęciem.Z kursantami indywidualnymi możemy pracować na aktualnie wykonywanych przez nich projektach. Istnieje możliwość modyfikacji programu zajęć na bieżąco, oraz rozszerzenie programu o konkretne zagadnienia interesujące kursantów.
Online. Zdalny kurs na każdym poziomie zaawansowania, gdzie kursant współdzieli pulpit ze szkoleniowcem, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie, w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach, np. salach konferencyjnych lub szkolnych. W celu dostosowania programu szkolenia do umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie. Określimy wymagania kursantów, ich możliwości i posiadaną już wiedzę.


Dodaj komentarz