You are currently viewing Corel Draw x7 kurs

Corel Draw x7 kurs

Corel jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych. Ciągle rozbudowywanym i ulepszanym. Łączonym w pakiety i wyposażane w dodatkowe opcje. Przeznaczony głównie do tworzenia grafiki wektorowej. Corel doskonale nadaje się do tworzenia plakatów, folderów reklamowych i wizytówek. Jest powszechnie używane i znany w wielu branżach i wśród pasjonatów grafiki. „Corel Draw x7 kurs” to program uwzględniający niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik, zależnie od stopnia zaawansowania.

Przygotowaliśmy trzy poziomy zaawansowania Corel Draw x7 kurs:

Podstawowy: wyjaśnienie terminów, obsługa plików Corela, importowanie plików innych formatów, eksportowanie plików do innych formatów, zgodność importowanych i eksportowanych plików, praca z oknem programu CorelDRAW, obsługa pasków w CorelDRAW, podstawowa edycja obiektów, warstwy w CorelDRAW i wiele innych.

Średnio-zaawansowany: krzywa Beziera, węzły i łączenie oraz oddzielanie i rozłączanie obiektów, pisanie i edycja tekstu, formatowanie tekstu na poziomie znaków, rozszerzona edycja grafiki, zmiana figur na krzywe, efekty w CorelDRAW,  figury w pasku właściwości i więcej.

Zaawansowany: przycinanie i spawanie figur, część wspólna i obrys figur, rozłączanie, łączenie i wyrównywanie wyrazów przy użyciu węzłów i ścieżek, użycie menadżera warstw i obiektów, teczki podręczne, korzystanie z menadżera widoków, właściwości konturów, kolory i wypełnianie obiektów, zamiana bitmap, efekt przezroczystości, różne typy wydruków i drukowanie, opcje drukowania: style drukowania, drukowanie do pliku, podgląd wydruku i bardziej zaawansowane.

Corel Draw x7 kurs

Szkolenie zakończone jest zdobyciem certyfikatu. Każdy poziom uczy optymalizacji czasu i usprawnienia pracy. „Corel Draw x7 kurs” prowadzimy dla firm i osób prywatnych. Pracujemy indywidualnie oraz w grupach o różnej liczebności oraz online.

 

 


Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz