You are currently viewing Szkolenia graficzne

Szkolenia graficzne

Grafika to dynamicznie rozwijająca się branża. Stanowi hobby wielu ludzi. Jest to zarówno atrakcyjna zabawa i profesjonalne narzędzie medialne. Aby móc sprostać wymaganiom pracodawców, być konkurencyjnym na rynku pracy, rozwijać swoje umiejętności i realizować hobby warto nauczyć się obsługi programów graficznych. A jest ich wiele. Zyskanie umiejętności istotnie ułatwią szkolenia graficzne.
Nasza firma prowadzi szkolenia graficzne z zakresu najpopularniejszych i najprzyjaźniejszych użytkownikowi programów do tworzenia i edycji obrazu. Zapraszamy do nauki pod okiem doświadczonego instruktora, w miłej atmosferze i zyskania praktycznej i usystematyzowanej wiedzy. Szkolenia graficzne prowadzimy miedzy innymi z elementów pakietu Corel: PHOTOSHOP, DRAW i elementów pakietu Adobe: InDesign, Illustrator i inne.

Szkolenia graficzne prowadzimy na 3 poziomach zaawansowania:

  • podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji programu, omawiamy możliwości i podstawowe opcje i narzędzia programu. Poziom ten daje gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
  • średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali już pewne umiejętności i wiedzę, ale pragną się rozwijać i doskonalić. Na poziomie tym przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem
  • zaawansowany. Skupia użytkowników profesjonalnych, swobodnych i pewnych, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę, przygotować się na nowości, poznać nieszablonowe rozwiązania Corela, a także zoptymalizować swój czas pracy.

Szkolenia graficzne prowadzimy w różnych formach:Szkolenia graficzne

  • Indywidualnie.
  • Małych grup do kilku kursantów.
  • Dużych grup do kilkunastu kursantów.
  • Bardzo dużych grup, wykłady dla kilkudziesięciu osób.
  • Online, zdalnie z opcją współdzielenia pulpitu.

 

Szkolenia graficzne prowadzimy w naszym warszawskim biurze, u klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach. W celu indywidualnego dostosowania programu szkolenia proponujemy spotkanie.
Określimy Państwa umiejętności, wymagania i możliwości.


 Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz