You are currently viewing Kurs Corel DRAW x4

Kurs Corel DRAW x4

X4 – jedna ze poprzednich wersji Corel DRAW. Mimo wejścia na rynek najmłodszej wersji wciąż cieszy się  popularnością. Corel służy nie tylko do tworzenia i edycji grafiki. Z jego pomocą można projektować nadruki na koszulki, okładki płyt, banery, plansze, edytować zdjęcia i przede wszystkim tworzyć grafikę wektorową do szerokiego stosowania.
Z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić szkolenia  z poprzednich wersji flagowego produktu kanadyjskiej marki. Jesteśmy specjalistami w zakresie kursów, wykładów i warsztatów z grafiki komputerowej. Nasza oferta przeznaczona jest dla projektantów, studentów, pasjonatów i wszystkich, którzy pracują z grafiką. A także Tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym narzędziem. Kurs Corel DRAW x4 to program szkoleń dla tych z Państwa, którzy chcą opanować pracę grafika komputerowego. Koncentruje się na grafice wektorowej, pracy z logotypem i tekstem oraz składem materiałów do druku. Natomiast my stawiamy na przyjazną atmosferę oraz ćwiczenia praktyczne, poprzedzone przekazaniem wiedzy teoretycznej opracowanej zależnie od poziomu szkolenia.

 Kurs Corel DRAW x4 proponujemy na 3 stopniach zaawansowania:

  • podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji, omawiamy podstawowe opcje i narzędzia. Poziom ten dajeKurs Corel DRAW x4 gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
  • średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali podstawy, ale pragną się rozwijać. Przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem. Omawiamy szczegółowo narzędzia i efekty, tworzenie własnych szablonów i pracę z projektami, jak kadrowanie, soczewki, praca z perspektywą itd.
  • zaawansowany. Skupia użytkowników swobodnych i pewnych w obsłudze Corela. Ugruntujemy wiedzę, przygotujemy na nowości, pokażemy opcje i narzędzia o szerszym zastosowaniu, a także pomożemy zoptymalizować Państwa czas pracy.

Kurs Corel DRAW x4 prowadzimy w kilku trybach:

  • Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
  • Grupy: małe, duże, bardzo duże i wykłady. Od kilku osób. Najczęściej w grupie współpracowników lub przyjaciół. przez kilkunastoosobowe, w firmach i szkołach. Dla instytucji i korporacji.
  • Online. kursant współdzieli pulpit ze szkoleniowcem. Forma wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. Przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz