You are currently viewing Kurs Corel DRAW x6

Kurs Corel DRAW x6

 

X6 – poprzednik najnowszej wersji Corel DRAW. Mimo wejścia na rynek najmłodszej wersji „x6” wciąż cieszy się  popularnością i jest wykorzystywana w przeważającej części branży graficznej. Ale służy nie tylko do tworzenia i edycji grafiki. Z pomocą Corel DRAW można tworzyć projekty nadruków na koszulki, okładki płyt, banery, plansze, projekty stron internetowych, edytować zdjęcia i przede wszystkim tworzyć grafikę wektorową do szerokiego stosowania. Jesteśmy firmą specjalizującą się w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu grafiki. Nasza oferta przeznaczona jest dla grafików, projektantów, studentów, pasjonatów i wszystkich, którzy pracują z Corelem. A także Tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym narzędziem. Kurs Corel DRAW x6 to program szkoleń dla tych z Państwa, którzy chcą opanować pracę grafika komputerowego. Koncentruje się na grafice wektorowej, pracy z logotypem i tekstem oraz składem materiałów do druku. Kurs Corel DRAW x6 to szkolenie zawsze dostosowany jest do Państwa potrzeb i wymagań. Stawiamy na przyjazną atmosferę oraz ćwiczenia praktyczne, poprzedzone przekazaniem wiedzy teoretycznej.

Kurs Corel DRAW x6Kurs Corel DRAW x6 – POZIOMY:

  • podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji programu, omawiamy możliwości i podstawowe opcje i narzędzia programu. Poziom ten daje gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
  • średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali już pewne umiejętności i wiedzę, ale pragną się rozwijać i doskonalić. Na poziomie tym przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem
  • zaawansowany. Skupia użytkowników profesjonalnych, swobodnych i pewnych, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę, przygotować się na nowości, poznać nieszablonowe rozwiązania Corela, a także zoptymalizować swój czas pracy.

Corel Draw Szkolenie prowadzimy w różnych formach:

  • Indywidualnie.
  • Małych grup do kilku kursantów.
  • Dużych grup do kilkunastu kursantów.
  • Bardzo dużych grup, wykłady dla kilkudziesięciu osób.
  • Online, zdalnie z opcją współdzielenia pulpitu.

Szkolenia realizowane są dla firm i osób prywatnych, prowadzone według ustalonego programu, z ożliwością rozszerzenia bieżącego o interesujące Państwa tematy. Czas trwania szkolenia ustalany jest zgodnie z Państwa możliwościami i wymaganiami. Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz