Kurs Corel Łódź

Kursy grafika Warszawa - pod takim hasłem można znaleźć całą gamę szkoleń z różnych programów graficznych. Jednym z tych programów jest CorelDRAW, popularny i lubiany przez użytkowników. Aplikacja została stworzona i jest rozwijana przez firmę Corel. Jako jeden z flagowych produktów tej marki oczywiście świetnie współpracuje z innymi, np. CorelCAD dla inżynierów i projektantów. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. My, w S Partners kierujemy nasz kurs grafika Warszawa głównie do mieszkańców i osób pracujących w stolicy i jej najbliższych  okolicach.

Jak wygląda kurs Corel Łódź?

Program posiada rozwinięte opcje i narzędzia, dlatego kursy Corel Łódź pozwolą Państwu krok po kroku wdrożyć się w środowisko Corela. Pozwolą również utrwalić posiadane umiejętności, jak również nauczyć się nowych opcji. Szkolimy w Łodzi regularnie, zarówno klientów indywidualnych jak i np. pracowników dużych firm, czy placówek państwowych.

Doświadczenie zawodowe nauczyło nas, że tutejszy rynek pracy jest szczególny. Dlatego stworzyliśmy ofertę kompleksowej nauki Corela dla klientów z metropolii. Popularny CorelDRAW jest jednym z najpowszechniej używanych programów do edycji grafiki cyfrowej w wersji wektorowej. Czyli raczej nie fotografii, chociaż ma również rozbudowane menu do pracy z grafiką rastrową, np. bitmapami. Umiejętność sprawnej obsługi przyniesie wymierne korzyści i dobrą zabawę efektami. Jednak aby móc samodzielnie rozwijać umiejętności, a może nawet odkryć talent i pasję trzeba poznać podstawy i wyrobić w sobie płynność i swobodę poprawnego korzystania z programu. Dlatego zachęcamy do wybrania formy kursowej nauki. Oszczędzi to mnóstwo czasu i nerwów. A w naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjny program szkolenia w przystępnych cenach i dogodne terminy.

Szkolenia Corel Łódź

Szczegółowy program szkolenia otrzymasz po kontakcie z nami. Każdy program szkolenia jest możliwy do modyfikujemy w miarę potrzeb wg. wymagań kursanta nawet w trakcie szkolenia, aby go jak najlepiej dopasować. Jeśli potrzebujesz zorientować się już w szczegółach zakresu kursu programu Corel DRAW - tutaj znajdziesz informacje:

Program szkolenia Corel DRAW

Kurs Corel Łódż - podstawowe informacje

 • Środowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
 • Ustawienia programu i interfejs
 • Narzędzia i warianty
 • Rysunki ręczne i automatyczne
 • Wektory i rastry
 • Skróty klawiaturowe i myszowe
 • Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
 • Część warsztatowa
 • Część teoretyczna, ćwiczenia, projekty podsumowujące bloki tematyczne oraz praca nad własnymi pomysłami kursantów.
 • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
 • Stacjonarnie - w naszej sali szkoleniowej lub u klienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu. Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.
 • Możliwość ćwiczenia na projektach, któe kursan musi wykonać np. do pracy, do CV, na studia lub do szkoły.
 • Możliwość pracy na autentycznych materiałach z pracowni graficznych i przykłady rozwiązań ich problemów.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Szkolenia Corel Łódź to seria kursów, bazujących przekazaniu przydatnej wiedzy i praktyce, dla wszystkich których interesuje praca w Corel, niezależnie od poziomu zaawansowania. To program z czołówki aplikacji do pracy z grafiką. Powszechnie znany i wciąż ulepszany. Cieszy się ogromną popularnością. Spełnia wymagania profesjonalistów, służy pasjonatom. Dlatego, mając doświadczenie na najtrudniejszym, bo Warszawskim rynku proponujemy ofertę szkoleń dedykowanych dla Łodzi. Projekty graficzne to w dzisiejszych czasach podstawa tworzenia materiałów reklamowych, handlu, jak również szkoleń zawodowych dla młodzieży. Ponad funkcje i narzędzia z programu szkoleń graficznych nasi instruktorzy przedstawią Państwu techniki rysunku. W ten sposób nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych grafików, umożliwmy poprawne wykonywanie projektów.

Szkolenia Corel Łódź – założenia i forma – POZIOMY ZAAWANSOWANIA

Podstawowy wprowadza w środowisko Corela. Dla użytkowników nieznających programu lub którzy mają dopiero pierwsze kroki za sobą. Zapoznajemy z programem, pomagamy opanować podstawowe funkcje.
Średnio-zaawansowany rozwija użytkowników, którzy potrafią już poruszać się w Corelu. Wpajamy samodzielną pracę i przygotowujemy do profesjonalnej pracy. Uczymy metodyki znajdywania rozwiązań i przewidywania wyników.
Zaawansowany ugruntowuje wiedzę, optymalizuje czas pracy i wprowadza jej automatyzację. Pokazujemy nowości wersji, tricki i drogi na skróty.

Szkolenia Corel Łódź to między innymi:Szkolenia Corel Łódź

 • Doświadczeni i mili instruktorzy
 • Szkolenia z wersji X6, X7, 2017
 • Kursy jedno i kilkudniowe, weekendowe i popołudniowe
 • Dopasowanie do wymagań na podstawie wcześniejszej rozmowy
 • Bezstresowa atmosfera
 • Nauka kompleksowa, rozpoczynana wstępem o programie, kończy na dużym samodzielnym projekcie.
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia dla kursantów indywidualnych i różnej wielkości grup, również online
 • 3 poziomy zaawansowania kursu CorelDRAW (i innych)
 • Czas trwania szkolenia zgodnie z Państwa możliwościami
 • Szkolenia prowadzimy w uzgodnionych wcześniej dogodnych lokalizacjach
 • POMYŚLNE PRZEJŚCIE KURSU KOŃCZY SIĘ WYDANIEM CERTYFIKATU

Z nami nauka Corel DRAW będzie efektywna i przyjemna.
Zachęcamy do uczestnictwa w kursach dedykowanych np. techniki dla grafików.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz