You are currently viewing Kursy Corel DRAW Kraków

Kursy Corel DRAW Kraków

Halo, gród Króla Kraka! Kursy Corel DRAW Kraków ruszyły!

Jesteśmy firmą od lat profesjonalnie zajmującą się szkoleniami graficznymi. Po udanym programie pilotażowym, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na szkolenia szkolenia i warsztaty z programu Corel DRAW organizowane w Krakowie. Ponieważ Kursy Corel DRAW Kraków pwstały z myślą o potencjale pracowniczym tego miasta, jest dostosowane do wymogów jego rynku dla młodych i wykwalifikowanych grafików. Dlatego chcemy Wam pomóc doskonalić umiejętności, rozwijać się, zaskakiwać efektami i podnosić kwalifikacje.

Corel jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych. Co więcej, daje dużo satysfakcji i zabawy w trakcie tworzenia grafik. Przeznaczony jest do tworzenia grafiki wektorowej, zatem doskonale nadaje się do tworzenia plakatów, szyldów i folderów reklamowych. Jak również ulotek, wizytówek i wzorców dokumentów. Cykl Kursy Corel DRAW Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik.

Kursy Corel DRAW Kraków – OFERETA

W ofercie znajdą Państwo szkolenie z Corela Kraków na 3 poziomach zaawansowania:

PODSTAWOWY – dla osób chcących rozpocząć pracę z programem, ale również dla tych, którzy potrzebują powtórzenia i usystematyzowania wiedzy.

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY – w formie warsztatów, dla użytkowników, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i wypracować konkretny styl, lub wykonać serię projektów poznając użyteczne narzędzia dedykowane.

ZAAWANSOWANY – dla użytkowników, którzy pewnie czują się w obsłudze Corela i chcą usprawnić pracę oraz poznać zaawansowane techniki tworzenia i edycji grafiki. Tym samym wejść w profesjonalny tryb pracy z programem.

Kursy organizujemy dla grup i indywidualnych klientów. Również oferujemy szkolenia dla grafików w firmowych grupach. Zajęcia ujemy zawsze indywidualnie do potrzeb i możliwości kursanta, a zatem dają najlepsze efekty. Program skzolenia dobieramy na podstawie rozmowy lub kilkupunktowego kwestionariusza.

Każdego wdrożymy w środowisko Corela, zapoznamy z programem i pokażemy pracę z grafiką, adekwatnie do wybranego poziomu. Od p[odstawowych funkcji, po techniki dla grafików. Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach.


Zapraszamy również na pozostałe kursy:
ExcelPhotoshopAutocad i Mac.


Szkolenie z Corela KrakówKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz