Kurs nauki Corela

Kurs nauki Corela stworzyliśmy o wszystkich grafikach, projektantach, plastykach, pracownikach działów marketingu, agencji kreatywnych, wydawnictw, studentów, miłośników i wielu wielu innych, którzy chcą nauczyć się samodzielnie, sprawnie i profesjonalnie pracować w Corelu.

Kurs nauki Corela – poziomy zaawansowania:

  • Kurs podstawowy, ma na celu wprowadzenie uczestnika w świat Corela, zaznajomienie z podstawowymi narzędziami i opcjami programu, a także nauczenie samodzielnego posługiwania się programem na elementarnym poziomie.
  • Kurs średnio-zaawansowany dedykowany jest użytkownikom, którzy znają już Corela i chcą pracować w programie na wyższym poziomie zaawansowania, tak aby wykorzystywać jego możliwości w pełni.
  • Kurs zaawansowany stworzony jest, by doskonalić swoje umiejętności i ugruntować posiadaną już wiedzę i doświadczenie. Dedykowany jest tym użytkownikom Corela, którzy chcą poznać niestandardowe rozwiązania programu, pragną skrócić czas pracy, a także poznać nowości.

Kurs nauki Corela jest stworzony z myślą o Was, dlatego wiemy, że możemy dostosowywać poziomy zaawansowania. Jesteśmy gotowi wykorzystywać przykłady z Waszej codziennej pracy, wybrać konkretną partię materiału, daną część, by każdy uczestnik osiągnął zamierzone cele.

Kurs nauki z Corela – różne formy:

  • Forma stworzona dla jednego uczestnika kursu, w relacji „uczeń-nauczyciel”
  • W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników lub znajomych
  • W dużych grupach. Grupy kilkunastosobowe, najczęściej małe lub średnie firmy.
  • W bardzo dużych grupach/wykłady. Dla kilkudziesięciu uczestników, dla firm i instytucji
  • Forma zdalna przy wykorzystywaniu połączenia internetowego i współdzielenia ekranu bardzo skuteczna i wygodna.

Nasze kursy organizowane są dla osób prywatnych i firm.

Miejsce kursu jest także kwestią organizacji, kurs może odbywać się u Państwa w firmie lub u nas, może także na wyjeździe lub innym obiekcie.

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kursów specjalistycznych. Stawiamy na praktykę i samodzielne ćwiczenia, tak aby każdy uczestnik kursu mógł widzieć swoją pracę.

Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, co sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl